Bellissima Atelier Anna Krzyk

Bellissima Atelier Anna Krzyk Ul. Marka Hłaski 1
54-608 Wrocław
tel.: 71 30 700 95

Czas mija nieubłaganie…
A gdybyś tak mogła go zatrzymać?
A może nawet cofnąć?
Wrócić do swoich najpiękniejszych lat?
Znów poczuć się atrakcyjnie i emanować sex appeal-em?

     Z myślą o tej potrzebie stworzyliśmy Bellissima Atelier niezwykły salon kosmetyczny – Artystyczny Warsztat Piękna – w którym z uporem i determinacją cofamy wskazówki zegara biologicznego, aby każda kobieta mogła znowu poczuć się piękna i atrakcyjna!

     Istnieje powszechna opinia, że największymi wrogami kobiet są czas i grawitacja, jednak ta lista jest zdecydowanie dłuższa! Wolne rodniki otaczające nas z każdej strony, stres towarzyszący nam w domu i w pracy, niewłaściwe jedzenie, źle dobrane kosmetyki i wiele innych czynników sprawia, że wyglądamy i czujemy się coraz gorzej! Dlatego właśnie potrzebujesz pomocy specjalistów. Ludzi, którzy po latach praktyki są w stanie skutecznie pomóc Ci w walce ze wszystkim, co nie pozwala Ci czuć się pięknie, co nie pozwala Ci być sobą … być kobietą.

     Bellissima Atelier to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści kompleksowo zadbają o Twoją twarz i ciało. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom i wysokiej klasy kosmetykom niemożliwe stanie się możliwe. Spośród szerokiej gamy zabiegów (m.in. z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, masażu i stylizacji paznokci), każdy wybierze zabieg najlepiej odpowiadający jego potrzebom, a nowocześnie i elegancko urządzone wnętrza gabinetów salonu Bellissima Atelier dodatkowo sprawią, iż spędzony tu czas będzie wyjątkowy!

 

   O szczegółach oferty mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej. W zakładce „oferty specjalne” znajdują się aktualne promocje oraz to co różni nas od innych salonów piękności.

 

Jesteśmy w stanie spowodować, abyś ciałem i duszą znalazł się w pięknej Indonezji dzięki naszemu gabinetowi masażu w stylu indonezyjskim. Oryginalne indonezyjskie preparaty do masażu, aromatyczne oleje wypełniające powietrze wonią egzotycznych cytrusów oraz dyplomowany masażysta z wieloletnim doświadczeniem – Maciej Mrula – pozwolą Ci choć na chwilę przenieść się na tamten zakątek świata!

 

Oferujemy Państwu również profesjonalne przygotowanie do szalonego świętowania z okazji tj.:
- wieczór panieński lub ślub;
- sylwester lub karnawał;
- urodziny lub imieniny;
- Dzień Matki;
- zdany egzamin;
i wiele innych!

Serdecznie i gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gabinetu!

 

Dodaj imprezę Jeśli jesteś właścicielem lokalu gdzie organizowana jest zabawa Sylwestrowa, zapraszamy do zapoznania się z możliwością prezentacji Państwa imprezy w naszym portalu.

Jesteśmy jednym z największych serwisów sylwestrowych w polskim internecie notującym kilkaset tysięcy odsłon przed tą wyjątkową imprezą.
Dodaj ofertę
tel. 602 180 580 reklama@dlastudenta.pl
FB dlaMaturzysty.pl reklama