Imprezy studenckie
Bezgotówkowa wymiana ubran SWAP Wrocław

Bezgotówkowa wymiana ubran SWAP Wrocław

  • 2016-02-23, , godzina 18:00
  • Barbara, ul. Świdnicka 8c, Wrocław

Opis

W kwietniu 2014 roku SWAP Wrocław dostał swoje pomarańczowe logo z symbolem zamienianej koszulki, które zaprojektował Piotr Sobolewski, twórca Gry Mobilnej promującej Wrocław jako Europejską Stolicę Kultury ESK2016.

Ostatnie imprezy udało się zorganizować w BarBarze, która, jako legendarna wrocławska kawiarnia, do tego cyklu pasuje zdecydowanie najlepiej.
Marzeniem Dżoolki jest, by imprezy SWAP Wrocław stały się symbolem miasta i tak jak dziś krasnale, były z nim kojarzone. Europejska Stolica Kultury, którą obecnie świętujemy może w tym tylko pomóc.

- Wybór koloru pomarańczowego dla loga imprez nie jest przypadkowy. Miał nawiązać do Pomarańczowej Alternatywy, którą też zapoczątkowano właśnie w tym mieście - tłumaczy organizatorka.

Ale SWAP Wrocław to nie tylko ubrania. To również nowe znajomości. Jest to forma swoista forma spędzenia wolnego czasu i poznania ludzi, dlatego hasło „Wrocław miasto spotkań” tak bardzo do tej idei pasuje.

Poza bezgotówkowymi wymianami ubrań SWAP Wrocław jest jeszcze Moda na Biznes, która wbrew pozorom modę ma tylko w nazwie. Cykl ten rozpoczął się w październiku ubiegłego roku i dotyka nieco poważniejszej tematyki – prowadzenia własnej działalności. Wydarzenia z cyklu Moda a Biznes dedykowane są przede wszystkim osobom, które myślą o założeniu swojej firmy.

Szczegóły dotyczącej najbliższej imprezy SWAP Wrocław znajdziecie na oficjalnej stronie cyklu pod adresem: http://swap.wroclaw.pl/wydarzenia/jubileuszowy-swap-wroc-aw-w-barbarze-2016_97.html

Czytaj również: 23 lutego cykl SWAP Wrocław skończy 3 lata. A jak to wszystko się zaczęło?

 

ip/JM

Ostatnio dodane
Turniej odbędzie się 23 marca 2019 roku.
Wrocław E-Sport Tournament - nadchodzi Wielki Finał rozgrywek! Wrocław

Turniej odbędzie się 23 marca 2019 roku.

Zobacz, za jakie aspekty będą odpowiadać przedstawiciele studentÃłw!
Przedstawiciele studentów będą doradzać Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Zobacz, za jakie aspekty będą odpowiadać przedstawiciele studentów!