Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wrocławski Festiwal Edukacji 2018

Kiedy2018-03-25
Do kiedy2018-03-26
GdzieStadion Wrocław
Wrocław
Wrocławski Festiwal Edukacji 2018

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w szczególności maturzystów, rodziców, nauczycieli z Wrocławia i Dolnego Śląska oraz sąsiednich województw do udziału we Wrocławskim Festiwalu Edukacji 2018.

Niniejszy Festiwal jest połączeniem targów edukacyjnych z dyskusjami, wykładami, szkoleniami i warsztatami prowadzonymi przez przedstawicieli świata nauki, mediów i biznesu. Odbędzie się w dniach 25-26 marca 2018 roku na Stadionie Wrocław we Wrocławiu.

Jednym z Gości Specjalnych Festiwalu będzie twórca popularnego programu Matura To Bzdura.TV – Adam Drzewicki.

Celem Festiwalu jest m.in. prezentacja ofert wrocławskich i dolnośląskich placówek edukacyjnych (szkół średnich, uczelni, wydawnictw oraz firm i instytucji z branży edukacyjnej) oraz podniesienie świadomości młodych ludzi, pod względem możliwości wyboru ścieżek kształcenia – adekwatnych do ich zdolności, warunków oraz potrzeb.

Jednocześnie Festiwal to niepowtarzalna okazja dla nauczycieli, dyrektorów i rodziców do zapoznania się z wdrażaną właśnie reformą edukacji, zaś dla uczniów stojących przed wyborem kierunku kształcenia – aktualnymi wymogami na rynku pracy.

Szczegóły na stronie: www.festiwal-edukacji.pl

 

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama