Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wiosenne spotkanie ze zdrowiem publicznym

Kiedy2016-05-19
Do kiedy2016-05-20
GdzieSala Wykładowa Wydziału Farmaceutycznego im. Leonarda Kuczyńskiego, ul. Borowska 211
Wrocław
Wiosenne spotkanie ze zdrowiem publicznym

Studenci z Koła Naukowego Młodych Menedżerów oraz pracownicy Katedry Zdrowia Publicznego wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego już po raz dziewiąty organizują Studenckie Sympozjum Naukowe „Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego.” W tym roku odbędzie się ono w dniach 19 i 20 maja , a jego hasło przewodnie to „Człowiek w Zdrowiu Publicznym”.
Miejscem obrad będzie sala wykładowa Wydziału Farmaceutycznego im. Leonarda Kuczyńskiego przy ulicy Borowskiej 211 we Wrocławiu.
Sympozjum ma charakter ogólnopolski i jest adresowane do osób zajmujących się zdrowiem publicznym zainteresowanych tematyką zarządzania, marketingu, promocji i edukacji zdrowotnej.
W tegorocznym sympozjum eksperci wspólnie ze studentami dyskutować będą o roli człowieka w organizacji ochrony zdrowia oraz problemach zdrowotnych współczesnego świata. Z tej też okazji odbędzie się osobna sesja poświęcona studentom i absolwentom zdrowia publicznego: „Jak skutecznie zarządzać karierą?”
- Zapraszamy wszystkich, którym zdrowie publiczne jest bliskie, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Co roku gościmy akademików z całej Polski. Studenci oraz doktoranci mogą zgłosić prace do udziału w konkursie prac. Serdecznie zachęcam, można się już rejestrować! – mówi dr Jolanta Grzebieluch, opiekun Koła Naukowego Młodych Menedżerów

Aktualne informacje dotyczące Sympozjum i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej: www.sknmm.wordpress.com, oraz fanpage’u Studenckiego Koła Naukowego Młodych Menedżerów: https://www.facebook.com/sknmmenedzerow/

 

ip

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama