Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

„Ile jest warta godzina Twojego życia?” – spotkanie z Szymonem Gruszką

Kiedy2016-05-24 godzina 15:00
GdzieStrefa Kultury Studenckiej
Wrocław
„Ile jest warta godzina Twojego życia?” – spotkanie z Szymonem Gruszką

Zastanawiasz się czasami, co po studiach? Gdzie szukać pracy? Ile będę zarabiać? Czego będą ode mnie wymagać? Jeśli odpowiedź chociaż raz brzmiała „tak”, przyjdź 24 maja (wtorek) 2016 r. o godzinie 15:00 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej - część klubowa (obok kawiarni), gdzie odpowiedzi na te pytania udzieli polski praktyk i trener biznesu – Szymon Gruszka!

Szymon Gruszka - Wiceprezes Zarządu Grupy Platinum, członek rady Platinum FOUNDATION, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, a także właściciel firmy GS Consulting, który pracował w 20 krajach na całym świecie. Człowiek o szerokiej wiedzy, bogatym doświadczeniu, ogromnym zapale, wprost promieniujący pozytywną energią!
Podczas wykładu zostanie poruszone wiele problemów, z którymi styka się większość młodych ludzi podczas poszukiwania pracy. Ze względu na nieustannie zmieniający się rynek zadanie to staje się coraz trudniejsze do wykonania.
 
Będzie można dowiedzieć się między innymi:

+ dlaczego większość studentów ma problem ze znalezieniem pracy po zakończeniu studiów,

+ dlaczego nasza praca wyceniana jest na 5, 7, 10 PLN za godzinę,

+ jakie umiejętnościach warto nabywać by być cenionym na rynku pracy teraz i w przyszłości,

+ jak skutecznie zacząć łączyć teorię z praktyką,

+ co znaczy i jak osiągnąć sukces.

Wstęp na wydarzenie jest w 100% bezpłatny. Sam wykład zostanie przeprowadzony w luźnej formie, poza salą wykładową. Będzie można w miłej atmosferze wypić kawę, a przy okazji wzbogacić się o istotną wiedzę, którą z całą pewnością każdy niejednokrotnie wykorzysta w praktyce!

 

ip

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama