Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Dni Aktywności Studenckiej

Kiedy2017-03-09 godzina 09:30
Gdziew budynku C-13 na Politechnice Wrocławskiej
Wrocław
Dni Aktywności Studenckiej

Rozwijaj swoje pasje, nawiązuj znajomości wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach, przekładaj teorię na praktykę, a wolny czas w trakcie studiów spędzaj kreatywnie! Jeśli wydaje się to trudne do osiągnięcia, nic bardziej mylnego – Dni Aktywności Studenckiej mogą sprawić, że staniesz się aktywnym studentem szybciej, niż mógłbyś się spodziewać.

Dni Aktywności Studenckiej to wydarzenie, które odbywa się na początku każdego semestru na Politechnice Wrocławskiej. Najbliższa, XXV już edycja wydarzenia odbędzie się 9 marca br. w godzinach 9:30-15 na korytarzach budynku C-13, czyli tzw. Serowca. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Manus przy Politechnice Wrocławskiej, działająca na rzecz studentów uczelni oraz Samorząd Studencki PWr.

Podczas tej unikatowej imprezy wystawia się duża część funkcjonujących przy Politechnice organizacji studenckich, kół
naukowych i agend kultury. Przedstawiciele organizacji prezentują swoją działalność, odpowiadają na pytania
zainteresowanych oraz dają im szansę dołączenia do zespołu. Możliwa będzie nie tylko rekrutacja i rozmowa, ale także wzięcie udziału w konkursach i zabawach przygotowanych przez wystawców i organizatorów. W ramach Dni Aktywności Studenckiej odbędzie się również tygodniowy cykl szkoleń dla studentów, rozpoczynający się zaraz po wydarzeniu.

Przyjdź i otwórz się na nowe doświadczenia, a z pewnością nie pożałujesz!

Dni Aktywności Studenckiej odbędą się 9 marca w budynku C-13 na Politechnice Wrocławskiej.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama