Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

BEST IT Festival

Kiedy2017-05-26
Do kiedy2017-05-27
GdzieStrefa Kultury Studenckiej, Politechnika Wrocławska
Wrocław
BEST IT Festival

Kochasz programować i jesteś fanem nowinek technologicznych? Czujesz, że masz najlepsze skille w CS-a czy LoL-a? A może od świata wirtualnego wolisz tradycyjne planszówki? Na szczęście podczas BIT Fest 2017 każdy znajdzie coś dla siebie!

BEST IT Festival 2017 to ósma edycja festiwalu informatycznego organizowanego 26 i 27 maja na Politechnice Wrocławskiej przez organizację studencką BEST Wrocław.

Pierwszy dzień, piątek rozpocznie się wykładem i warsztatem firmy Intel w temacie Artificial Intelligence. Przedstawiciele firmy przybliżą również jak wygląda praca w Intelu. W nocy z piątku na sobotę wyłonione w eliminacjach drużyny będą próbować swoich sił w półfinałach najpopularniejszych gier - League of Legends oraz CS:GO.

Fani e-sportowych zmagań będą mogli śledzić te rozgrywki i dopingować swoich faworytów w salach ze streamem. Odbędą się także otwarte dla wszystkich turnieje FIFA 17, Mortal Kombat i Heartstone. Podczas nocnego maratonu na gości festiwalu czekać będą także liczne gry planszowe, strefa wolnego grania oraz gry i sprzęt retro.

Największe emocje zapanują w ostatni dzień festiwalu, kiedy odbędą się finały turniejów CS:GO i LoL-a, a widzowie przeniosą się w inny wymiar w przygotowanej strefie wirtualnej rzeczywistości.

Więcej informacji i zapisy na stronie
http://www.best.wroclaw.pl/bit/

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama