Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Akademickie Targi Pracy

Kiedy2015-10-20 godzina 09:00
Do kiedy2015-10-21
Za ilewstęp wolny
GdziePolitechnika Wrocławska
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
Wrocław

Już 20 i 21 października 2015 roku na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się kolejna, XXIV edycja Akademickich Targów Pracy. ATP to najbardziej znane targi pracy, praktyk i staży wśród społeczności Politechniki Wrocławskiej,  studentów  i  absolwentów  innych  wrocławskich  uczelni  oraz  mieszkańców Wrocławia.  To  dwudniowy,  cykliczny  projekt organizowany przez Fundację Manus i Biuro Karier, który realizowany jest  na  początku  każdego  semestru.

Tak jak w poprzednich latach targi odbędą się w Zintegrowanym Centrum Politechniki Wrocławskiej. Organizatorzy spodziewają się około 80 pracodawców. To firmy z czołówki biznesu, które zaprezentują swoje oferty pracy, praktyk i staży.
Akademickie Targi Pracy co roku przyciągają coraz więcej firm z różnych branż. Dla pracodawców  to świetna okazja do poznania wyróżniających się studentów, absolwentów i młodych inżynierów. To także możliwość wykreowania pozytywnego wizerunku swojej marki wśród potencjalnych pracowników. W poprzedniej edycji frekwencja wynosiła niemalże 15 tys. odwiedzających. Targi to świetna okazja  dla tych, którzy planują nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami, poznać szczegóły rekrutacji na interesujące stanowiska i zaprezentować swoje CV.  Sponsorami tegorocznej edycji zostali: Credit Suisse, UNIT4, i Europejski Urząd Patentowy. Oprócz tego uczestnictwo potwierdziły takie firmy jak 3M Poland Manufacturing, Capgemini, Procter & Gamble - Rakona czy Dolby. Pełna lista wystawców znajduje się na stronie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Akademickich Targów Pracy w dniach 20 i 21 października, od godz. 9:00 do 15:30 w Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej, budynek C-13.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

IP

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama