Koła naukowe - Z Organizacji

Wiosenne spotkanie ze zdrowiem publicznym we Wrocławiu

2016-03-23 10:25:45 | Wrocław

Studenci z Koła Naukowego Młodych Menedżerów oraz pracownicy Katedry Zdrowia Publicznego wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego już po raz dziewiąty organizują Studenckie Sympozjum Naukowe „Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego.” W tym roku odbędzie się ono w dniach 19 i 20 maja , a jego hasło przewodnie to „Człowiek w Zdrowiu Publicznym”.

Miejscem obrad będzie sala wykładowa Wydziału Farmaceutycznego im. Leonarda Kuczyńskiego przy ulicy Borowskiej 211 we Wrocławiu.

Sympozjum ma charakter ogólnopolski i jest adresowane do osób zajmujących się zdrowiem publicznym zainteresowanych tematyką zarządzania, marketingu, promocji i edukacji zdrowotnej.

W tegorocznym sympozjum eksperci wspólnie ze studentami dyskutować będą o roli człowieka w organizacji ochrony zdrowia oraz problemach zdrowotnych współczesnego świata. Z tej też okazji odbędzie się osobna sesja poświęcona studentom i absolwentom zdrowia publicznego: „Jak skutecznie zarządzać karierą?”

- Zapraszamy wszystkich, którym zdrowie publiczne jest bliskie, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Co roku gościmy akademików z całej Polski. Studenci oraz doktoranci mogą zgłosić prace do udziału w konkursie prac. Serdecznie zachęcam, można się już rejestrować! – mówi dr Jolanta Grzebieluch, opiekun Koła Naukowego Młodych Menedżerów

Aktualne informacje dotyczące Sympozjum i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej: www.sknmm.wordpress.com, oraz fanpage’u Studenckiego Koła Naukowego Młodych Menedżerów: https://www.facebook.com/sknmmenedzerow/

 

ip

Słowa kluczowe: wiosenne spotkanie ze zdrowiem publicznym, uniwersytet medyczny, wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
JuÅź niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy TalentÃłw
Już niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów

Tym razem spotkanie odbędzie się pod hasłem „Efektywne wykorzystanie wzorów przemysłowych w biznesie”.

ZałoÅźenie własnej działalności na studiach nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać.
Jak założyć koło naukowe?

Założenie własnej działalności na studiach nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać.

Polecamy
Polecamy
Ostatnio dodane
JuÅź niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy TalentÃłw
Już niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów

Tym razem spotkanie odbędzie się pod hasłem „Efektywne wykorzystanie wzorów przemysłowych w biznesie”.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.