Wykłady - Z życia Uczelni

Ring Medialny z Markiem Niedźwieckim

2014-04-15 11:04:43 | Wrocław

Już 26 kwietnia zapraszamy na organizowany przez studentów Podyplomowych Studiów Dziennikarstwa i Public Relations kolejny Ring Medialny. Tym razem naszym gościem będzie ikona Polskiego Radia, dziennikarz muzyczny oraz prezenter Programu III Polskiego Radia - Marek Niedźwiecki.

Jeśli chcesz poznać jednego z najbardziej znanych polskich dziennikarzy radiowych, posłuchać o jego przygodzie z radiem, zadać mu pytanie, planujesz swoją pracę, jako dziennikarz i chciałbyś poszerzyć wiedzę, poznać doświadczenia najlepszych i wziąć udział w ciekawej dyskusji - to zapraszamy na nasze spotkanie.

Nasz specjalny gość przedstawi uczestnikom kulisy pracy i warsztat dziennikarski prezentera radiowego. Wskaże, jakie cechy powinien posiadać dziennikarz radiowy, a także opowie o swoich doświadczeniach zawodowych i drodze, jaką przeszedł od Studenckiego Radia Żak do Programu III Polskiego Radia. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zadawania naszemu gościowi pytań o jego pracę, karierę, dzisiejsze media oraz rolę dziennikarstwa we współczesnym świecie.

Ring Medialny to coroczne wydarzenie organizowane przez studentów Podyplomowych Studiów Dziennikarstwa i Public Relations. Jest to spotkanie otwarte, dające szansę konfrontacji z najznamienitszymi postaciami z branży dziennikarskiej oraz public relations. Do tej pory gośćmi Ringu Medialnego były takie znakomitości świata mediów, jak Ewa Drzyzga, Monika Luft, Janina Paradowska, Ewa Wanat czy Tomasz Raczek.

Ring z Markiem Niedźwieckim 26 kwietnia 2014 roku, o godz. 17:45. Uniwersytet Wrocławski, Wydział Filologiczny, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, przy ul. Juliot-Curie 15.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY - WSTĘP WOLNY!

Pytania skierowane do gościa, podlegają weryfikacji, prosimy kierować je na adres: ringmedialny@uni.wroc.pl z dopiskiem „pytanie”.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1474969976054216/

ip

Słowa kluczowe: ring medialny marek niedźwiecki wrocław uwr wykład polskie radio
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
"Inżynier Przyszłości: Influencer i Lider" - webinar Forum Inżynierów Przyszłości

Mimo przeciwności, czasy pandemii stwarzają szansę na rozwój przedsiębiorczości.

"Open IT - zacznij karierę w IT" - webinaria WSB w Warszawie

Na przełomie czerwca i lipca 2020 r. czekają nas ciekawe wykłady online przygotowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie.

Webinarium "Diety przyczyną otyłości?" - Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku zaprasza!

Wykładowczyni WSZ mgr Anna Szymborska wytłumaczy, jak dieta może wpływać na naszą wagę.

Polecamy
Wykład ks. Andrzeja Draguły
Wykład ks. Andrzeja Draguły Wrocław

Dominikańska Szkoła Wiary serdecznie zaprasza na wykład ks. Andrzeja Draguły "Kościół w świecie tolerancji".

Kamil Durczok gościem DiKS
Kamil Durczok gościem DiKS Wrocław

Dziennikarz TVN Kamil Durczok oraz Marek Chyliński - współautor książki "Dziennikarstwo" będą gościć w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Polecamy
Ostatnio dodane
"Inżynier Przyszłości: Influencer i Lider" - webinar Forum Inżynierów Przyszłości

Mimo przeciwności, czasy pandemii stwarzają szansę na rozwój przedsiębiorczości.

"Open IT - zacznij karierę w IT" - webinaria WSB w Warszawie

Na przełomie czerwca i lipca 2020 r. czekają nas ciekawe wykłady online przygotowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie.