Koła naukowe - Z Organizacji

Nadchodzi cykl wydarzeń z okazji 10-lecia Koła Naukowego Forum Edukacji Biznesowej

2018-10-11 09:53:22 | Wrocław

Forum Edukacji Biznesowej to koło naukowe działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Głównym zadaniem i celem organizacji jest łączenie świata biznesu ze światem akademickim. Już od 10 lat członkowie inicjatywy przekazują studentom wiedzę związaną z prowadzeniem własnego biznesu, kształtowaniem umiejętności miękkich, przywódczych postaw oraz wiedzę z zakresu rozwiązywania problemów. Do tej pory Forum Edukacji Biznesowej zorganizowało już ponad 200 spotkań z przedsiębiorcami, w których uczestniczyło niemal 1600 osób rocznie.  Rok 2018 jest wyjątkowy, ponieważ mija równo 10 lat odkąd po raz pierwszy w głowie studentów  zrodziła się myśl o stworzeniu koła naukowego, jakiego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu jeszcze nie było nigdy wcześniej.

W ramach cyklu odbędą się 4 wydarzenia.

W ramach podsumowania i celebracji tych 10 lat działalności, członkowie Forum Edukacji Biznesowej przygotowali wyjątkowy cykl wydarzeń. W październiku odbędą się 4 spotkania z topowymi polskimi przedsiębiorcami, a poruszana tematyka obejmować będzie nowe technologie, wystąpienia publiczne, kontakty międzynarodowe i finanse. Całość obchodów zakończy uroczysta gala 26 października o godz. 12:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, połączona z sesją networkingową. Jubileuszowa działalność to świetna okazja  do zainspirowania się i zdobycia wartościowej wiedzy.

Program cyklu wydarzeń

1. Nowe technologie, kierunki, wpływ na biznes i rynek pracy -  prelekcja Dyrektora Rozwoju Produktowego Grupy Impel, Katarzyny Dorywały, oraz Prezesa Zarządu Impel Business Solutions, Niny Twardowskiej, 9.10.2018, godz. 17:00, sala 1 CKU na UE we Wrocławiu.

2. Wystąpienia publiczne - prelekcja Michała Kasprzyka, założyciela i kuratora TEDxWroclaw, 16.10.2018, godz. 17:00, sala 1 CKU na UE we Wrocławiu.

3. Globalna wojna o chmurę: USA, Europa, Chiny - prelekcja prof. zw. dr hab. inż. Janusza Filipiaka, czyli twórcy jednej z największych firm informatycznych w kraju – Comarch S.A., 26.10.2018, sala 1 CKU na UE we Wrocławiu.

4. Finanse - prelekcja przedstawiciela firmy Credit Suisse, 26.10.2018, godz. 11:00, sala 1 CKU na UE we Wrocławiu.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: prelekcje, spotkania, wystąpienia, wykłady
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
JuÅź niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy TalentÃłw
Już niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów

Tym razem spotkanie odbędzie się pod hasłem „Efektywne wykorzystanie wzorów przemysłowych w biznesie”.

ZałoÅźenie własnej działalności na studiach nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać.
Jak założyć koło naukowe?

Założenie własnej działalności na studiach nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać.

Polecamy
Konferencja Kryminalistyczna "50 twarzy zbrodni"
Konferencja Kryminalistyczna "50 twarzy zbrodni"

Odbędzie się w dniach 11-13 grudnia we Wrocławiu.

Debata o projekcie Aktywni
Debata o projekcie Aktywni Wrocław

Jej celem jest dyskusja na temat projektu AKTYWNI przygotowywanego pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego.

Polecamy
Ostatnio dodane
JuÅź niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy TalentÃłw
Już niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów

Tym razem spotkanie odbędzie się pod hasłem „Efektywne wykorzystanie wzorów przemysłowych w biznesie”.