Koła naukowe - Z Organizacji

Konferencja Puzzel 2016 już za nami!

2016-04-20 13:56:26 | Wrocław

Sześć kół naukowych, cztery wrocławskie uczelnie, trzystu uczestników z całej Polski, dziesięć sesji referatowych, trzy sesje posterowe, dwa dni, jedno wydarzenie... czyli Konferencja Puzzel 2016 w liczbach!


W dniach 16-17 kwietnia 2016 odbyła się jubileuszowa V Wrocławska Konferencja Studentów Nauk Technicznych i Ścisłych Puzzel 2016. Szeroki zakres tematyczny obejmował wszystkie dziedziny wiedzy decydujące o rozwoju technologicznym. Każdy dzień konferencji rozpoczął się wykładem honorowym gościa specjalnego. W tym roku uczestników konferencji swoją obecnością zaszczycili: prof. dr hab. inż. Andrzej Radosz, który wygłosił referat pt. Zrozumieć  Świat (Understanding the Universe) oraz dr hab. Karol Kacprzak, który przedstawił wykład połączony z pokazem kuchni molekularnej. Tegoroczna edycja udowodniła, że studenci i doktoranci polskich uczelni lubią i chcą spotykać się i dzielić swoimi osiągnięciami i zainteresowaniami z innymi. Organizatorzy dziękują sponsorom i patronom za wsparcie tego przedsięwzięcia, a w szczególności sponsorowi głównemu - Zakładom Farmaceutycznym Polpharma, sponsorowi rzeczowemu firmie Pik Instruments oraz partnerowi strategicznemu, którym było Wrocławskie Centrum Badań EIT+.

Zgodnie z tradycją w najbliższym czasie autorskie materiały tekstowe uczestników będą zawarte w zapisie pokonferencyjnym.

 

 

 

ip

Słowa kluczowe: puzzel 2016, konferencja nauk ścisłych i przyrodniczych, wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
JuÅź niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy TalentÃłw
Już niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów

Tym razem spotkanie odbędzie się pod hasłem „Efektywne wykorzystanie wzorów przemysłowych w biznesie”.

ZałoÅźenie własnej działalności na studiach nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać.
Jak założyć koło naukowe?

Założenie własnej działalności na studiach nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać.

Polecamy
Polecamy
Ostatnio dodane
JuÅź niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy TalentÃłw
Już niebawem kolejny webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów

Tym razem spotkanie odbędzie się pod hasłem „Efektywne wykorzystanie wzorów przemysłowych w biznesie”.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.