Kursy i szkolenia - Edukacja

"Ja" jako marka osobista - otwarte szkolenie w WSB

2019-01-17 10:53:20 | Wrocław

Stworzenie marki osobistej pozwala przejąć kontrolę nad własnym wizerunkiem i wykorzystać go do zdobycia pracy marzeń. O tym, jak to zrobić dowiedzą się uczestnicy szkolenia z budowania marki osobistej, które odbędzie się 21 stycznia 2019 roku w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wstęp jest otwarty.

Szkolenie odbędzie się 21 stycznia 2019 roku.

Świadomość własnego wizerunku i umiejętne kreowanie go wpływa na to, jak postrzegają nas inni, a przez to również na zdobycie pracy oraz rozwój kariery zawodowej. Silna, spójna i godna zaufania marka osobista może być kluczem do realizacji celów i marzeń.

Studenci z Koła Naukowego Sieci Systemów i Bezpieczeństwa IT SafeITNet zapraszają na otwarte szkolenie pt. "Ja" jako marka osobista – jak się skutecznie sprzedać, które poprowadzi Bartosz Langa, ekspert w dziedzinie marketingu z firmy Balango.pl, znany jako Szaman Marketingu. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:
- jak zbudować markę osobistą,
- jak wykorzystać markę osobistą w poszukiwaniu pracy,
- czym jest growth hacking i jak dzięki niemu wyróżnić się z tłumu,
- jak zdobywać cenne kontakty i docierać do ciekawych osób,
- jak wykorzystać social media do kreowania swojego wizerunku,
- co warto zrobić, aby zbudować swoją zaangażowaną społeczność.

- Chcemy pokazać studentom i wszystkim zainteresowanym, że marka osobista to ważny czynnik planowania rozwoju zawodowego. Nie ma znaczenia, w jakiej branży ktoś się kształci czy pracuje, bo zawsze jest w jakiś sposób oceniany przez innych np. pracodawców i klientów. Możemy zadbać o to, by inni ludzie postrzegali nas tak, jak tego oczekujemy. Wymaga to pewnego zaangażowania, ale przynosi efekty. Młodzi ludzi mogą zacząć kreować swoją markę osobistą już w trakcie studiów, co z pewnością ułatwi im start zawodowy – tłumaczy Marcin Pieleszek, wykładowca i opiekun naukowy koła SafeITNet z w WSB we Wrocławiu.

Osoby posiadające lub planujące założyć osobiste strony www albo blogi, będą mogły również dowiedzieć się, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci, chronić dane oraz cyfrowy wizerunek. O tym jak wykreować i zabezpieczyć swoją obecność w Internecie opowie Marcin Pieleszek, wykładowca WSB we Wrocławiu i autor książki "Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie. Poradnik IT dla każdego" w wykładzie pt. "Moje "Ja" w sieci. Szybko i bezpiecznie".

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 21 stycznia 2019 r. w godzinach 17:30-20:00 w auli 110 budynku A w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31.

Wstęp jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy online przez formularz znajdujący się na stronie WWW: https://www.wsb.pl/wroclaw/aktualnosci/ja-jako-marka-osobista-jak-sie-skutecznie-sprzedac.

Organizatorem spotkania jest Koło Naukowe Sieci Systemów i Bezpieczeństwa IT SafeITNet we współpracy z Działem Informatyzacji Dydaktyki w WSB we Wrocławiu.

ip

fot. materiały prasowe/Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Słowa kluczowe: szkolenie, prelekcje, marketing, spotkania, rozmowy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kurs będzie trwał 3 miesiące.
CodersCamp - zostań programistą webowym razem z CodersCrew Wrocław

Kurs będzie trwał 3 miesiące.

Wydarzenie odbędzie się 24 stycznia 2019 roku.
Elasticsearch: The Polish Chapter - zobacz program wydarzenia! Wrocław

Wydarzenie odbędzie się 24 stycznia 2019 roku.

Szkolenie odbędzie się 21 stycznia 2019 roku.
"Ja" jako marka osobista - otwarte szkolenie w WSB Wrocław

Szkolenie odbędzie się 21 stycznia 2019 roku.

Polecamy
Rusza Szkoła Letnia na Politechnice Wrocławskiej
Rusza Szkoła Letnia na Politechnice Wrocławskiej Wrocław

W dniach 8 - 26 lipca 2013 r. odbędą się zajęcia Międzynarodowej Szkoły Letniej „3E = Energy + Electronics + Electricity”, organizowanej przez Dział Współpracy Międzynarodowej we współpracy z Wydziałami: Elektroniki, Elektrycznym i Mechaniczno-Energetycznym.

reklama Ciekawe kursy i szkolenia dla studentów
Ciekawe kursy i szkolenia dla studentów

Studia pozwalają zdobyć wymarzony zawód, ale niekoniecznie pracę, dlatego warto inwestować w samorozwój na różnych polach.

Ostatnio dodane
Kurs będzie trwał 3 miesiące.
CodersCamp - zostań programistą webowym razem z CodersCrew Wrocław

Kurs będzie trwał 3 miesiące.

Wydarzenie odbędzie się 24 stycznia 2019 roku.
Elasticsearch: The Polish Chapter - zobacz program wydarzenia! Wrocław

Wydarzenie odbędzie się 24 stycznia 2019 roku.