Kursy i szkolenia - Edukacja

CodersCamp 2019 - informacje o kursie programowania

2019-07-02 09:57:06 | Wrocław

Już 18 lipca wystartuje czwarta edycja CodersCamp - największego otwartego kursu programowania webowego we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie CodersCrew.

CodersCamp 2019 plakat

Jak wygląda CodersCamp?

W ramach  3-miesięcznego kursu, każdy z uczestników zyska szansę poznania programowania webowego od najbardziej podstawowych zagadnień pozwalających na tworzenie prostych stron internetowych po technologie umożliwiające pisanie złożonych aplikacji webowych.

Uczestnicy CodersCamp będą mogli liczyć na wiele form zdobywania i sprawdzania swojej wiedzy, z których najważniejsze to:

  • 28 zestawów materiałów w postaci artykułów, filmów oraz gier zebranych w formie prostej, interaktywnej listy,
  • praca w 8-osobowych grupach przy pełnym wsparciu ze strony doświadczonego mentora,
  • zrealizowanie projektu indywidualnego oraz aż 4 projektów zespołowych i opublikowanie ich w sieci.

Poprzednia edycja kursu zakończyła się ogromnym sukcesem. Kurs zgromadził prawie 2 tys osób chętnych rozpocząć naukę programowania. Spośród zgłoszeń wybrano 176 osób, które wraz z mentorami utworzyły 22 zespoły. Efektem ich ciężkiej pracy były zaawansowane projekty, które zostały zamieszczone na platformie jednego z partnerów.

Kurs ukończyło 91 osób, a aż 63 otrzymało certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Podsumowaniem CodersCamp był hackathon, którego współorganizatorem była firma LiveChat. Podczas hackathonu uczestnicy kursu mieli okazję skonfrontować zdobytą wiedzę w praktyce, zdobyć nowe, cenne doświadczenia w kodowaniu i spotkać doświadczonych programistów. Poza dobrą zabawą i cennymi doświadczeniami uczestnicy mieli okazję wygrać nagrody pieniężne o łącznej wartości 11 tys złotych ufundowane przez współorganizatora - firmę LiveChat.

Czy warto?

Wartość merytoryczna kursu została potwierdzona zarówno przez doświadczone firmy z branży IT: Divante, ChallengeRocket, Zavent, Accesto, jak i Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ministerstwo Technologii i Przedsiębiorczości. Kurs odbył się przy wsparciu trzech największych wrocławskich uczelni wyższych: Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Jak wziąć udział?

Rekrutacja na wydarzenie online odbywa się w dniach 1-7 lipca 2019.Więcej szczegółów dotyczących kursu i rejestracji znajdziecie bez problemu na stronie https://coderscamp.pl.

Jeśli już teraz czujecie, że chcecie spróbować swoich sił jako programiści koniecznie dołączcie do wydarzenia https://www.facebook.com/events/380006985948128/, aby nie przegapić żadnej ważnej informacji.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: CodersCrew, Szkolenie, Kodowanie, Certyfikaty, Rejestracja, Rekrutacja, Zasady
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
KNIF 2020
Szkolenie Inwestycyjne od Koła Naukowego Inwestycji i Finansów WNE UW [2020]

Poznajcie szczegóły inicjatywy współtworzonej przez Biuro maklerskie mBank Polska!

Spacją się skacze 2020 plakat
Spacją się skacze wystartowało. Czekają na Was wideoeseje, podcasty i artykuły o grach!

Co chcieliście wiedzieć o grach wideo, a baliście się zapytać?

Pracownia LiderÃłw Prawa 2020
Pracownia Liderów Prawa - trwa rekrutacja do edycji 2020!

Weź udział w prestiżowym programie i zyskaj szansę na praktyki w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz Instytucie Wymiary Sprawiedliwości!

Polecamy
Festiwal Przedsiębiorczości PWr UP! 2019 - szczegóły wydarzenia Wrocław

Masz pomysł na biznes? Przyjdź i zdobądź wiedzę oraz kontakty, które pomogą Ci w jego realizacji!

"KasaSięZgadza" - dowiedz się, jak zarządzać swoimi finansami!

Wystartował projekt studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, dzięki któremu nauczysz się wiele ciekawych rzeczy na temat przedsiębiorczości.

Ostatnio dodane
KNIF 2020
Szkolenie Inwestycyjne od Koła Naukowego Inwestycji i Finansów WNE UW [2020]

Poznajcie szczegóły inicjatywy współtworzonej przez Biuro maklerskie mBank Polska!

Spacją się skacze 2020 plakat
Spacją się skacze wystartowało. Czekają na Was wideoeseje, podcasty i artykuły o grach!

Co chcieliście wiedzieć o grach wideo, a baliście się zapytać?

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.