Kursy i szkolenia - Edukacja

CodersCamp 2019 - informacje o kursie programowania

2019-07-02 09:57:06 | Wrocław

Już 18 lipca wystartuje czwarta edycja CodersCamp - największego otwartego kursu programowania webowego we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie CodersCrew.

CodersCamp 2019 plakat

Jak wygląda CodersCamp?

W ramach  3-miesięcznego kursu, każdy z uczestników zyska szansę poznania programowania webowego od najbardziej podstawowych zagadnień pozwalających na tworzenie prostych stron internetowych po technologie umożliwiające pisanie złożonych aplikacji webowych.

Uczestnicy CodersCamp będą mogli liczyć na wiele form zdobywania i sprawdzania swojej wiedzy, z których najważniejsze to:

  • 28 zestawów materiałów w postaci artykułów, filmów oraz gier zebranych w formie prostej, interaktywnej listy,
  • praca w 8-osobowych grupach przy pełnym wsparciu ze strony doświadczonego mentora,
  • zrealizowanie projektu indywidualnego oraz aż 4 projektów zespołowych i opublikowanie ich w sieci.

Poprzednia edycja kursu zakończyła się ogromnym sukcesem. Kurs zgromadził prawie 2 tys osób chętnych rozpocząć naukę programowania. Spośród zgłoszeń wybrano 176 osób, które wraz z mentorami utworzyły 22 zespoły. Efektem ich ciężkiej pracy były zaawansowane projekty, które zostały zamieszczone na platformie jednego z partnerów.

Kurs ukończyło 91 osób, a aż 63 otrzymało certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Podsumowaniem CodersCamp był hackathon, którego współorganizatorem była firma LiveChat. Podczas hackathonu uczestnicy kursu mieli okazję skonfrontować zdobytą wiedzę w praktyce, zdobyć nowe, cenne doświadczenia w kodowaniu i spotkać doświadczonych programistów. Poza dobrą zabawą i cennymi doświadczeniami uczestnicy mieli okazję wygrać nagrody pieniężne o łącznej wartości 11 tys złotych ufundowane przez współorganizatora - firmę LiveChat.

Czy warto?

Wartość merytoryczna kursu została potwierdzona zarówno przez doświadczone firmy z branży IT: Divante, ChallengeRocket, Zavent, Accesto, jak i Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ministerstwo Technologii i Przedsiębiorczości. Kurs odbył się przy wsparciu trzech największych wrocławskich uczelni wyższych: Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Jak wziąć udział?

Rekrutacja na wydarzenie online odbywa się w dniach 1-7 lipca 2019.Więcej szczegółów dotyczących kursu i rejestracji znajdziecie bez problemu na stronie https://coderscamp.pl.

Jeśli już teraz czujecie, że chcecie spróbować swoich sił jako programiści koniecznie dołączcie do wydarzenia https://www.facebook.com/events/380006985948128/, aby nie przegapić żadnej ważnej informacji.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: CodersCrew, Szkolenie, Kodowanie, Certyfikaty, Rejestracja, Rekrutacja, Zasady
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
CodersCamp 2019 - informacje o kursie programowania Wrocław

Zostań programistą webowym razem z CodersCrew! Oto szczegóły dotyczące wydarzenia i rekrutacji.

Uniwersytet Sukcesu 2019 - szansa na wspaniałą karierę

Dzisiejsze czasy pełne są możliwości związanych z nowymi technologiami. Zdobądźcie pracę marzeń dzięki wyjątkowym warsztatom!

Festiwal Przedsiębiorczości PWr UP! 2019 - szczegóły wydarzenia Wrocław

Masz pomysł na biznes? Przyjdź i zdobądź wiedzę oraz kontakty, które pomogą Ci w jego realizacji!

Polecamy
reklama Bardzo szybki angielski dla samouków - kursy coachingowe online
Bardzo szybki angielski dla samouków - kursy coachingowe online

Kursy coachingowe obecnie zdobywają coraz większą popularność w Polsce. Dlaczego?

Dołącz do Akademii Soft Skills dla Prawników
Dołącz do Akademii Soft Skills dla Prawników

Akademia Soft Skills dla Prawników to pierwsza w Polsce inicjatywa, mająca na celu dokształcanie prawników w zakresie umiejętności miękkich.

Ostatnio dodane
CodersCamp 2019 - informacje o kursie programowania Wrocław

Zostań programistą webowym razem z CodersCrew! Oto szczegóły dotyczące wydarzenia i rekrutacji.

Uniwersytet Sukcesu 2019 - szansa na wspaniałą karierę

Dzisiejsze czasy pełne są możliwości związanych z nowymi technologiami. Zdobądźcie pracę marzeń dzięki wyjątkowym warsztatom!