Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wirtualny pojedynek na Wittigowie

2015-10-26

Już 5 listopada na terenie wrocławskich „TEKÓW”, czyli najpopularniejszych domów studenckich Politechniki Wrocławskiej, odbędzie się gamingowe wydarzenie Red Bull Okno w Okno. Jest  to unikatowy projekt dla miłośników gier komputerowych oraz akademickiego stylu życia, który pozwoli studentom wejść do wirtualnego świata bez potrzeby opuszczania pokojów. Formuła imprezy jest prosta lecz nietypowa, ponieważ to gra „przychodzi” do zawodników za pomocą specjalnie przygotowanych podnośników.

Studenci zamieszkujący akademiki Politechniki Wrocławskiej przy ul. Edwarda Wittiga, a konkretniej budynki T-16 i T-17, będą mieli niepowtarzalną szansę, aby zmierzyć się ze sobą w unikalnym pojedynku, który będzie połączeniem świata realnego z wirtualnym. Jak to możliwe? Firma Riwal, która nie boi się wyzwań, udostępni podnośniki ze specjalnie zamontowanymi na koszach ekranami! Niesamowite maszyny pojawią się na dziedzińcu przed budynkami i każdorazowo będą podjeżdżać do okien danej drużyny. Dzięki temu mieszkańcy przeciwległych akademików rozegrają walkę w grze „Rocket League”.

Zadanie jest proste, trzeba strzelić jak najwięcej bramek przeciwnikowi w ciągu 5 minut.
W zawodach będzie mogło wziąć udział 18 drużyn, czyli po 9 zespołów na dany dom studencki. Rywalizacja odbędzie się w systemie pokój na pokój, po 2 osoby w teamie, natomiast sami zawodnicy zostaną wybrani na podstawie kolejności starannie wypełnionych zgłoszeń. Oryginalny przebieg bitwy, pomiędzy budynkiem T-16, a T-17, rozgrzeje pady do czerwoności! Moc emocji podczas imprezy zapewnia technologia firmy MSI. To właśnie na ich sprzęcie rozgrywane są największe światowe turnieje. Widzowie będą mogli dopingować swoich sąsiadów oraz oglądać ich zmagania live na dużym ekranie, rozstawionym pomiędzy akademikami.

Ogromne emocje podczas turnieju to nie wszystko, co spotka żaków. Zacięta walka podczas wszystkich starć na pewno się opłaci. Trzy teamy z najlepszym wynikiem zgarniają nagrody w postaci telefonów i gadżetów od firm Red Bull Mobile oraz MSI. Dodatkowo wyniki wygranych pojedynków zsumują się na konto danego domu studenckiego. Ten akademik, który zdobędzie najwięcej punktów otrzymuje główną nagrodę w postaci odrestaurowania ogólnodostępnego pomieszczenia w tematyce chillout’u i gamingu!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebook’u: www.facebook.com/events/1708824406018723/

Natomiast więcej szczegółów na temat zawodów oraz zapisy znajdują się na stronie: www.redbullstudent.pl/oknowokno

ip

 

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
 • Wykop
 • Flaker
 • Elefanta
 • Gwar
 • Delicious
 • Facebook
 • StumbleUpon
 • Technorati
 • Google
 • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

 • Uniwersytet Reykjavik [0]ciekawe wydarzenie, polecam :D nawet na Islandii sa organizowane podobne imprezy, nawet ostatnio sobie czytalem sobie nieco o uniwerku w rejkjawiku na roznych stronkach, najbardziej urzekly mnie opini...

  2016-01-29, 21:53:23
  siara siarzewski
Zobacz wszystkie wypowiedzi
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama