Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Warsztaty medialne z Marcinem Prokopem [WIDEO]

2018-04-11

Jak mówić, żeby ludzie chcieli tego słuchać? Jak czynić sobie scenę poddaną? Jak sprawić, żeby na widok mikrofonu i publiczności nie opanowywał nas stres, drżenie i wielka trema? Te oraz wiele innych wątpliwości dotyczących wystąpień publicznych i autoprezentacji zostanie rozwianych podczas sobotnich warsztatów z Marcinem Prokopem.

Spotkanie z Marcinem Prokopem odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku.

Już 14 kwietnia przy ulicy Tęczowej 57 w nowo powstałej przestrzeni Warsztaty Cooltury odbędzie się szkolenie medialne z uznanym i cenionym dziennikarzem i konferansjerem, laureatem nagrody Wiktora w kategorii Osobowość Medialna – Marcinem Prokopem.  Posiada on doświadczenie praktyczne, poparte kilkunastoma latami pracy z mediami, jak i teoretyczne zdobyte podczas warsztatów prowadzonych przez wybitnych specjalistów z zakresu psychologii, logopedii czy aktorstwa scenicznego.

Podczas sobotnich warsztatów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak poradzić sobie ze stresem oraz czemu mowa ciała jest tak ważna. Dodatkowo, zostaną przygotowane specjalne ćwiczenia dykcyjne. Posiadacze biletów VIP nauczą się właściwej pracy z mikrofonem, nagłośnieniem i kamerą.

Jeśli zatem jesteś tuż przed ważną rozmową kwalifikacyjną lub twoja praca związana jest z częstymi wystąpieniami, prezentacjami lub prelekcjami, to warsztaty z Marcinem Prokopem są właśnie dla ciebie. Pozwolą one pozyskać wiedzę na temat efektywnej prezentacji oferty własnej osoby, a także uzupełnią zdobyte do tej pory doświadczenie.

Warsztaty przeznaczone są dla studentów, menadżerów osób, których narzędziem pracy jest głos, członków zarządów, rzeczników prasowych i wszystkich chętnych do podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia nowej wiedzy z zakresu wystąpień.

Więcej informacji na stronie: www.warsztatycooltury.pl


ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama