Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Trwa zimowa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Bankowej

2017-12-12

Wraz z początkiem grudnia ruszyła rekrutacja zimowa na studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, najczęściej wybieranej przez kandydatów na studia uczelni niepublicznej na Dolnym Śląsku. To szansa dla wszystkich, którzy nie zdążyli rozpocząć nauki w październiku. Zajęcia dla osób, które jeszcze zimą podejmą decyzję o studiowaniu rozpoczną się już w marcu 2018 roku.Zajęcia po zimowej rekrutacji rozpoczną się już w marcu 2018 roku.

Rekrutacja zimowa stanowi odpowiedź na potrzeby młodych ludzi, którzy z różnych przyczyn nie mogli rozpocząć nauki w październiku, np. podjęli pracę zarobkową, przedłużyli pobyt za granicą lub musieli skoncentrować się na sprawach osobistych. Jest to również szansa dla osób, które podjęły decyzję o zmianie kierunku studiów i uczelni, by nie czekać do kolejnego października tylko kontynuować studia w bieżącym roku akademickim.

Dostępne kierunki
Rekrutacja zimowa w WSB we Wrocławiu prowadzona jest na studia I stopnia, czyli licencjackie lub inżynierskie, na studia II stopnia, czyli uzupełniające magisterskie oraz na jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo. Kandydaci na studia mają do wyboru następujące kierunki: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, logistyka ogólna i inżynierska, zarządzanie, prawo w biznesie, informatyka, inżynieria zarządzania.

Niższe czesne
Warto skorzystać z promocji czasowej i zapisać się na studia wcześniej, aktualnie trwa promocja, dzięki której przy zapisie do 8 stycznia student zapłaci czesne niższe o 600 zł, nie poniesie również kosztu opłaty wpisowej. Na dodatkowe zniżki mogą liczyć absolwenci WSB we Wrocławiu. 

Pierwsi w regionie, trzeci w Polsce
Najnowsze dane opublikowane w listopadzie przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wykazały, że Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest jedną z najpopularniejszych uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnia zajęła 3. miejsce w Polsce i 1. miejsce na Dolnym Śląsku w zestawieniu uczelni niepublicznych najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie.

- Młodzi ludzie mają bardzo duży wybór uczelni wyższych, na których mogą się kształcić i rozwijać. Zajęcie pozycji trzeciej najchętniej wybieranej uczelni w skali kraju jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Powodem do dumy jest również pozycja w regionie, jesteśmy uczelnią pierwszego wyboru na Dolnym Śląsku. Te wyniki pokazują nam, że mamy dobrą, sprawdzoną ofertę po którą młodzież chętnie sięga, bardzo nas to cieszy – mówi dr Marek Natalli, Kanclerz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje o rekrutacji zimowej i aktualnych zniżkach znajdują się na stronie uczelni pod adresem www.wsb.pl/wroclaw. 

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama