Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Studenci PWr zapraszają na Ogólnopolską Matematyczną Konferencję "OMatKo!!!"

2017-12-11

Wiążesz swoją przyszłość z matematyką wyższą? Uwodzi Cię magia "królowej nauk"? Zastanawiasz się, co leży u podstaw wielu mechanizmów wykorzystywanych w technice? A może masz doskonały pomysł na matematyczny plakat? "OMatKo!!!" – trafiłeś idealnie, bo Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów to największe matematyczne wydarzenie przeznaczone dla studentów i doktorantów z całego kraju.

Konferencja odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku.Na "OMatKo!!!" uczestnicy prezentują ciekawe i merytoryczne referaty dotyczące swoich zainteresowań, wyników badań oraz problemów naukowych. Obok młodych matematyków pojawi się również wielu specjalistów. Wykłady zasłużonych dla nauki profesorów Politechniki Wrocławskiej oraz prelekcje wygłaszane przez wrocławskie firmy i korporacje sprawiają, że o tej konferencji nie sposób zapomnieć. Dba ona nie tylko o rozwój intelektualny uczestników, ale także o dobrą zabawę, dlatego loteria łamigłówek, gra "Symulacja giełdowa", czy wieczorna integracja w klimatycznym wrocławskim klubie to nieodłączne elementy tego wydarzenia.

Pamiętaj, że Ty również masz szansę przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności "OMatKo!!!". Poprzez wzięcie udziału w sesji plakatowej albo wygłoszenie referatu możesz zachwycić innych teoretycznym obliczem matematyki. Masz również okazję na pokazanie, w jaki sposób wykorzystujesz prawidłowości matematycznego rozumowania, ponieważ w tym roku wprowadzone zostaną dwa niezależne bloki tematyczne - teoretyczny oraz popularnonaukowy. Na najlepsze referaty i plakaty czekają atrakcyjne nagrody!

Obojętnie, czy masz duszę teoretyka zakochanego w "królowej nauk", czy widzisz w matematyce matkę swoich informatycznych, statystycznych albo finansowych zainteresowań, nie ma dla Ciebie lepszego wydarzenia niż "OMatKo!!!" odbywającego się w nowoczesnym Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. 13-15 kwietnia 2018 roku to dni, podczas których będzie czas na rozmowę o rzeczach rzeczywistych i urojonych, o funkcjach, liczbach i macierzach, o klasach, miarach i wszelkich twierdzeniach.

Więcej informacji czeka na stronie http://omatko.im.pwr.wroc.pl i Facebooku.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama