Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Samochodowy Rajd Uliczny - studenci wyjadą na ulice Wrocławia

2018-04-27

Bądźcie gotowi, ponieważ już 19 maja (w sobotę) odbędzie się największa studencka impreza motoryzacyjna. Nie musicie znać szczegółowej budowy silnika ani wiedzieć, co to jest alternator, żeby się świetnie bawić na Samochodowym Rajdzie Ulicznym.

Największa impreza motoryzacyjna w Polsce potrwa do 8 kwietnia 2018 roku.

SRU stało się kultową i rozpoznawalną imprezą nie tylko na terenie Wrocławia, ale również całej Polski. Wieść o projekcie zdążyła już rozejść się po najróżniejszych zakątkach Europy i dotrzeć do egzotycznych regionów całego świata. Pomysłodawcą i realizatorem całego projektu jest Zrzeszenie Studentów Polskich - organizacja studencka działająca przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, mająca na celu m.in. umożliwienie innym studentom przeżycia niezapomnianych wspomnień za kółkiem w fantastycznym towarzystwie.

Na czym to wydarzenie dokładnie polega?

Samochodowy Rajd Uliczny to event, który jest niezapomnianą zabawą dla każdego miłośnika motoryzacji, jak również świetną okazją do integracji wrocławskiego środowiska akademickiego - siłą SRU są niesamowici ludzie. W tegorocznej edycji wystartuje 50 drużyn z różnych szkół wyższych, a Wrocław zamieni się na jeden dzień w wielki bal przebierańców.

Zadaniem każdej drużyny jest stylizacja zarówno samochodu, jak i wszystkich członków zespołu w wybranym przez siebie motywie. Wszyscy uczestnicy spotkają się na parkingu Stadionu Wrocław, gdzie odbywa się otwarcie zabawy, jak również jej finał. W tym roku organizatorzy przewidują połowę imprezy przeznaczyć na wykonanie różnorodnych zadań, a drugą na odwiedzenie stacji partnerskich rozmieszczonych na terenie całego miasta.

Zapisy ruszyły 24 kwietnia. Zajrzyjcie na fanpage Samochodowego Rajdu Ulicznego na facebooku, aby być na bieżąc: https://www.facebook.com/events/178597989459137/.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama