Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Przedsiębiorcza Kobieta - weź udział w wydarzeniu i zainspiruj się do działania!

2018-04-10

Już 11 kwietnia po raz kolejny odbędzie się wydarzenie, podczas którego uczestniczki zainspirują się do działania i zdobędą wiedzę ze świata biznesu. Wspaniałe prelegentki chętnie opowiedzą o swoich doświadczeniach. Wszystko to podczas spotkania z cyklu Przedsiębiorcza Kobieta.

Wrocławska edycja odbędzie się 11 kwietnia 2018.

W kwietniowej edycji dowiecie się więcej o tym, jak podejmować odważne decyzje, kierować się głosem intuicji oraz spełniać marzenia. Dodatkowo, jeśli planujecie założyć biznes, na pewno będziecie mogły nabyć wiedzę, jak zrobić to skutecznie.

Cel 

Ideą wydarzenia jest zachęcenie kobiet do działania, rozwoju zawodowego, spełniania marzeń i odnoszenia sukcesów. Osoby, które osiągnęły już sukces, podzielą się swoimi doświadczeniami oraz zmotywują przy tym innych.

Czas i miejsce

Wrocławska edycja Przedsiębiorczej Kobiety odbędzie się 11.04 w lokalu Przyjaciele i Znajomi, przy ulicy Grunwaldzkiej 98. Rejestracja uczestniczek zacznie się o godzinie 17:10 i potrwa do 17:50. Natomiast o 18:00 nastąpi rozpoczęcie wydarzenia.

Przewidziane atrakcje

Oprócz inspirujących prelekcji, na każdą uczestniczkę czekać będą podwójne zaproszenie na depilację w salonie Time For Wax, zniżki i podarunki od wielu firm. Przewidziany jest również konkurs oraz nagrody dla najbardziej aktywnych uczestniczek. Czas, który spędzicie zajadając się pysznymi smakołykami, umili wam atrakcja wieczoru, czyli Dariusz Owczarek, który zaprezentuje pokaz barmański.

Prelegentki

Jako pierwsza wystąpi Kamila Surma z tematem "Jak podejmować odważne decyzje i słuchać głosu intuicji", a zaraz po niej wysłuchamy Izabeli Makosz, która opowie, jak biznes pomógł wyzbyć się słabości oraz opowie o historii założenia prężnie rozwijającej się marki. Na koniec wystąpi Dariusz Owczarek, który powie, jak ważna jest pasja w życiu, ponieważ można dzięki niej stworzyć dochodowy biznes i cieszyć się każdym dniem.

Informacje o biletach

Bilety jednoosobowe to koszt 35 zł za osobę, a zabierając ze sobą koleżankę zapłacicie razem tylko 55zł. Pamiętajcie jednak, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z zapisami.

Link do zapisów: https://drogowskazsukcesu.evenea.pl/ 

Więcej informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/pkwroclaw/

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama