Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

IAESTE CaseWeek - weź udział w szkoleniach!

2018-03-13

Zetknięcie z rzeczywistością po skończeniu toku studiów bywa brutalne. Młodym absolwentom brakuje znajomości oczekiwań pracodawców. Na szczęście istnieją sposoby, aby przejście w stan aktywnej pracy zawodowej odbyło się bezproblemowo. Jednym z nich jest IAESTE CaseWeek, czyli szansa na nabycie praktycznych umiejętności.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-27 kwietnia 2018 roku.CaseWeek, czyli firmy kształcące potencjalnych pracowników

IAESTE we współpracy z wiodącymi firmami z branży technologicznej wychodzi do studentów z cyklem certyfikowanych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych pracowników. To szansa na zapoznanie się z realnymi potrzebami rynku pracy i sprawdzenie swoich umiejętności poprzez rozwiązanie! Nikogo nie zaszokuje stwierdzenie, że aktywny, dążący do samorozwoju student jest wymarzonym kandydatem na stanowisko pracy.

Szkolenia IAESTE CaseWeek odbywają się  w terminie  16-27 kwietnia na uczelniach technicznych w całej Polsce. Na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się aż 21 warsztatów, wstęp jest całkowicie bezpłatny. Jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się na stronie www.caseweek.iaeste.pl.

Projekt IAESTE CaseWeek jest tworzony z pasją przez studentów dla studentów. Warsztaty pomagają rozwijać umiejętności studentów poprzez praktyczne szkolenia na konkretnych przykładach z wykorzystaniem obecnie używanych technologii, co daje możliwość ugruntowania zdobytej wiedzy i naukę rozwiązywania problemów, które czekają na pracowników danej firmy. To świetny test na sprawdzenie się w prawdziwych, wziętych z codziennej pracy zadaniach.

Tematyka warsztatów odejmuje całe różne gałęzie technologii, dlatego każdy student z pewnością znajdzie coś dla siebie i będzie miał niepowtarzalną okazję do zgłębienia wyspecjalizowanej wiedzy z obszaru swoich zainteresowań.

To także wspaniała okazja na nawiązanie bliskiego kontaktu z pracodawcami, przekonanie się na własnej skórze, jak może wyglądać przyszła praca i sprawdzenie swoich umiejętności.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama