Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Gra o karierę" - Targi Pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym

2018-04-06

Już 11 kwietnia 2018 roku studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu będą mieli szansę wystartować w bitwie o swoją karierę! Tegoroczne Targi Pracy organizowane są pod hasłem "Gra o karierę". Na uczestników wydarzenia czekać będzie szereg nagród, w tym szansa na zdobycie płatnego stażu.

"Gra o Karierę" odbędzie się 11 kwietnia 2018 roku.Tegoroczne Targi Pracy są częścią ogólnopolskiego projektu Biur Karier pt. "Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie". Z tej okazji, Biuro Karier UE przygotowało dla uczestników wyjątkowe wydarzenie w klimacie "Gry o Tron". Każdy z uczestników będzie miał szansę wziąć udział w specjalnie zaprojektowanej grze. Do wygrania płatne staże u renomowanych pracodawców, a także szereg nagród rzeczowych. Co zrobić, aby wziąć udział w grze? Wystarczy na bieżąco śledzić facebookowy profil wydarzenia, przed Targami pobrać folder informacyjny i pokonać 7 etapów gry.

Konkurs "Gra o karierę" został podzielony na 7 etapów, a właściwie 7 królestw, które należy odwiedzić, aby stanąć do walki o swoją karierę. Gra rozpoczyna się od prologu – dwóch wykładów przygotowujących do Targów, na których studenci dowiedzą się, jak profesjonalnie przygotować dokumenty rekrutacyjne oraz jak poradzić sobie ze stresem podczas rozmów z pracodawcami. Odwiedzając "Królewską Przystań" – stoisko Biuro Karier, studenci będą mieli szansę skorzystać ze specjalnie przygotowanego testu osobowości. Po wypełnieniu testu, student otrzyma naklejkę z jedną z postaci z  "Gry o Tron", która najlepiej odpowiada jego osobowości. Kolejnymi etapami są między innymi: "Checkos" – punkt konsultacji CV, "Cytadela" – szereg specjalistycznych prezentacji prowadzonych przez pracodawców, "Date Garden" – szybkie rozmowy rekrutacyjne, "Wyspa Twarzy", czyli spotkanie z wizażystą. Przechodząc przez wszystkie 7 etapów gry, student otrzyma niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w rozmowach rekrutacyjnych, zdobycia płatnego stażu lub pracy, a tym samym, wygrania bitwy o swoją karierę!

Już teraz serdecznie zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku Biura Karier UE we Wrocławiu: https://www.facebook.com/BiuroKarierUEWroclaw/

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama