Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Drone Film Festival Wroclaw 2017 już w sobotę!

2017-11-02

Projekcje filmów i fotografii konkursowych, pierwszy w Polsce koncert z użyciem dronów i wyścig mikro dronami, to główne atrakcje jakie czekają na widzów Drone Film Festival Wroclaw 2017. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 4 listopada od godz. 16:00 w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ul. Strzegomskiej 55. Udział w festiwalu oraz wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny.

Wydarzenie odbędzie się 4 listopada od godz. 16:00.

Drone Film Festival Wrocław 2017 to międzynarodowy festiwal zrzeszający pasjonatów, doświadczonych operatorów bezzałogowych statków powietrznych, czyli popularnych dronów, oraz miłośników fotografii i filmów lotniczych. To także miejsce spotkania widzów, twórców i uczestników konkursu, którzy w ostatnich tygodniach nadsyłali swoje prace z całej Polski, ale także z takich krajów jak Słowacja, Węgry, Rosja, Wielka Brytania, Islandia, Holandia czy Norwegia. W najbliższą sobotę od godziny 16:00 widzowie zobaczą najlepsze obrazy powietrzne roku 2017, ale również będą mogli kibicować zawodnikom wyścigu mikro dronów "Micro Drone Race Wrocław 2017", który organizowany jest wspólnie z Micro FPV Shop. Po raz pierwszy w Polsce będzie można również posłuchać nietypowego koncertu, w którym jako instrumenty muzyczne wykorzystane zostaną drony. To zapowiedź planowanego na 16 listopada koncertu "Muzyka i Dron", który organizowany jest przez Związek Kompozytorów w Polsce przy współpracy z Centrum Technologii Audiowizualnych. Nietypową muzyczną ucztę przygotują kompozytorzy: Dariusz Jackowski i Anna Porzyc. Zwieńczeniem wydarzenia jest uroczysta Gala Finałowa, w trakcie której wręczone zostaną Kryształowe Drony dla zwycięzców konkursu. Laureaci otrzymają również albumy z fotografiami lotniczymi z Wrocławia wydawnictwa VIA NOVA. Uroczysta Gala Finałowa oraz wszystkie towarzyszącej temu wydarzenia festiwalowe odbędą się w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ulicy Strzegomskiej 55 we Wrocławiu.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama