Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Superpuchar dla Szpilmacherów!

2013-09-16

Po emocjonującym, stojącym na wysokim poziomie, spotkaniu Szpilmacherzy pokonują utytułowany zespół Śródmieścia.

Sobota, 14 września 2013r., mecz o Superpuchar 7 edycji – Mistrz kontra zdobywca Pucharu Ligi. Kolejna potyczka dwóch dobrych zespołów.

Szpilmacherzy, mistrz wrocławskich lig, który zawitał na boisko Spartana w 5 edycji Spartan Cup. Z edycji na edycje grają coraz lepiej, aczkolwiek liczyli na to, że tytuły przyjdą szybciej – co świadczy o poziomie naszej ligi – wysokim poziomie. Przed nimi jeszcze daleka droga do mistrzostwa.

Śródmieścia nikomu nie trzeba przedstawiać – to utytułowany, świetnie grający team, wielokrotny Mistrz naszej ligi, zdobywca Pucharów oraz Superpucharów.
 
Pierwsza akcja, zaczynają od ataku Szpilmacherzy. Mija kilka minut zanim Śródmieście się uporządkuje. Dobra gra Szpilmacherów, stawili się w optymalnym składzie.

A w Śródmieściu brak asów – Tomasza Rudlofa i Tomasza Kozimora co widać na boisku. Zdecydowanie więcej z gry mają Szpilmacherzy. Generalnie dobre tempo – Śródmieście ogranicza się do kontr.

Coraz więcej ataków Szpilmacherów i w końcu po kolejnej składnej akcji obejmują prowadzenie – 1 : 0! Nie mija 5 minut i kolejna ich akcja. Śródmieście gubi się w obronie. Atak – broni bramkarz Śródmieścia, ale fauluje zawodnika Szpilmacherów – karny i 2 : 0! Co za mecz!

Ale Śródmieście to rasowy zespół, nie poddają się. Wreszcie atakuje, rozgrywa szybką piłkę i strzela bramkę kontaktową – 2 : 1! Idą za ciosem, atakują. Ładna akcja, strzał z dystansu, ale fantastycznie broni bramkarz Szpilmacherów.

Do przerwy 2 : 1.

Druga odsłona rozpoczyna się od ataków Śródmieścia. Ale mistrz popełnia błędy w obronie, co wykorzystują przeciwnicy oddając groźne strzały na bramkę Śródmieścia.

Gra staje się bardziej otwarta – atak za atak – więcej sytuacji ma w tym czasie Śródmieście, za wszelką cenę dążą do wyrównania, ale nie udaje im się to.

Szpilmacherzy są zmęczeni, ale konstruują groźne akcje. Robią częste zmiany – mają dzisiaj długą ławę, świadomi możliwości przeciwnika.

Mistrzowie atakują – walczą! Ale zapominają o obronie – kontra Szpilmacherów i 3 : 1!

Czy już po meczu? NIE! Śródmieście znane jest z walki. Ale braki kadrowe – krótka ławka rezerwowych – dają się we znaki.

Mecz na dobrym poziomie. Śródmieście walczy, atakuje – oddają dużo mocnych strzałów.

Dobra gra obrony i bramkarza Szpilmacherów przynosi im zasłużone zwycięstwo.

Bramki:
Śródmieście:
Mariusz Sochań – 18'

Szpilmacherzy:
Kamil Sokołowski – 15'
Marcin Grabowski – 17'
Adrian Miedziński – 33'

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama