Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Śląsk Wrocław przejmuje dochody z meczów. Nowa oferta VIP

2018-03-02

Mała rewolucja w piłkarskim Śląsku Wrocław. Klub na mocy porozumienia ze Stadionem Wrocław przejmuje całość dochodu z dnia meczowego. Co więcej, od teraz klub będzie prowadził sprzedaż wejściówek także na sektory VIP, w trzech wariantach - Silver, Gold i Diamond.

Strefa VIP Śląsk Wrocław VIP Silver - spotkaj zawodników tuż po meczu

Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line. Oferta obejmuje miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością, catering z open barem oraz kartę parkingową VIP.

Po każdym meczu strefę Silver odwiedzać będą zawodnicy Śląska Wrocław. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z graczami wrocławskiej drużyny.
Na najbliższe spotkania z Sandecją Nowy Sącz i Wisłą Płock wprowadzono wyjątkową promocję do Strefy Silver - pakiet biletów na dwa mecze w cenie jednego. Promocyjny pakiet będzie do nabycia za jedyne 200 złotych.

Na meczu z Sandecją Nowy Sącz Forbet przygotował dla gości VIP Silver strefę rozrywki. Znajdą się w niej m.in. konsole z grą FIFA. Będzie można także spróbować oficjalnego piwa WKS warzonego przez browar Prost, samochody marki Renault będzie prezentować firma Nawrot.  Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowaliśmy także strefę beauty z udziałem Mary Kay - marki kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych oraz  Instytutu Zdrowia i Urody SekretSpa. W strefie Silver będzie również możliwość zakupu klubowych gadżetów. Organizatorzy zapewniają nową oprawę wizualną i muzyczną, prowadzoną przez firmę PRO-JACK i DJ Gentleman, a także oprawę florystyczną zapewnioną przez Kwiaciarnię Artystyczną.

VIP Gold i Diamond

Strefy Gold i Diamond to prestiżowe miejsca dla najbardziej wymagających kibiców. Loże VIP i S-VIP gwarantują doskonały widok na boisko, przestrzeń do spotkań w kameralnym gronie, wyjątkowy komfort i dyskrecję sprzyjającą budowaniu relacji biznesowych. W ofercie m.in. 12-osobowa loża na wyłączność, miejsca parkingowe, wydzielony balkon z komfortowymi krzesełkami klasy biznes, catering w formie bufetu szwedzkiego lub à la carte, napoje (także alkoholowe) i dedykowana obsługa kelnerska. Loże z oferty VIP Gold i VIP Diamond można kupić kontaktując się z biurem sprzedaży:vip@slaskwroclaw.pl, tel. 667 858 544.

Porozumienie WKS – Stadion Wrocław

Negocjacje między WKS Śląsk Wrocław a Stadionem Wrocław zakończyły się przed dwoma tygodniami. Do wprowadzenia porozumienia w życie potrzebne były jeszcze niezbędne zgody i przeprowadzenie wymaganych procedur prawnych.

Oprócz wpływów z dnia meczowego Śląsk będzie miał także gwarantowaną liczbę treningów na Stadionie Wrocław przed meczami. Umowę zawarto na trzy sezony piłkarskie.

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fitPrzetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama