Siatkówka: ZWYCIĘSTWO POLSKI!

2005-10-16

interia.pl

Polscy siatkarze pokonali w Bydgoszczy Argentynę 3 – 1. W setach do 20,23,23,23. Był to pierwszy mecz grupy C rozgrywek Ligi Światowej. Polacy rozegrali bardzo dobre spotkanie zapewniając ponad 8 tysięcznej publiczności sporo emocji i radości. W sobotę drugi mecz tych drużyn. Bezpośrednia relacja o godzinie 15 w TVP.

Polska: Zagumny, Wlazły, Kadziewicz, Gołaś, Gruszka, Winiarski, Gacek (libero) oraz Ignaczak, Szymański, Stelmach, Pliński.

Argentyna: Ferraro, Peralta, Porporatto, Giani, Chavez, Bidegain, Gonzalez (libero) oraz Bernasconi, Patti, Dominguez,Arroyo, Torcello

W meczu naszych grupowych rywali Grecja pokonała Serbię i Czarnogórę 3 – 0.

Dziś Polacy po raz drugi pokonali Argentyne w takim samym stosunku jak dzień wcześniej 3 - 1. Nasi siatkarze przegrali  w pierwszym secie, w następnych było już po myśli trenera Lozano i Polacy zainkasowali drugie zwycięstwo w Lidze Światowej.  Polska - Argentyna 3 - 1 (19:25, 25:22, 25:21, 25:22).