Siatkarki w półfinale ME

2005-10-16

Reprezentacja Polski siatkarek pokonując we wczorajszym meczu Rumunię 3-0 zapewniła sobie udział w półfinale ME. Podopieczne Andrzeja Niemczyka nie miały większych problemów z pokonaniem rywalek z Rumuni wygrywając w pierwszym secie do 13, w drugim do 19 i kończąc  mecz w trzecim secie do 16.

Nasze „złotka” prowadzą z kompletem zwycięstw w tabeli pierwszej grupy ME. Dziś w ostatnim meczu rozgrywek grupowych Polki zagrają z Serbią i Czarnogórą, początek tego spotkania o godzinie 15.30. We wczorajszym spotkaniu do składu udanie powróciła Katarzyna Skowrońska, która pauzowała z powodu choroby. Dorotę Świeniewicz zastąpiła Aleksandra Przybysz.

Polska – Rumunia 3-0 (25:13, 25:19, 25:16)
Polska: Bełcik, Glinka, Rosner, Skowrońska, Przybysz, Mróz, Zenik i Mirek, Świeniewicz.