Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Seria zwycięstw trwa! KS Rugby Wrocław górą

2013-10-29

Seria zwycięstw trwa! Na zakończenie rundy jesiennej wrocławianie po dobrej grze pewnie wygrywają z zielonogórskimi "dzikami" aż 53:21 (36:7). Dzięki zwycięstwu żółto-czarni przypieczętowali na koniec rundy trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Wrocławianie do meczu przystąpili w najmocniejszym składzie w tym sezonie. Żółto-czarnych wspomogło, aż 5 zawodników wypożyczonych z Husara Bolesławiec. W meczu wystąpiła również rekordowa liczba obcokrajowców: Nicolas Molleda (Hiszpania), Daryll Morrow (Szkocja), Jeremy Broutin (Francja) oraz Masaki Matsumoto (Japonia).

Po prawej stronie prezentujemy tabelę z wynikami na zakończenie rundy jesiennej.

Pierwsza połowa, która zakończyła się wynikiem 36:7 to zdecydowana dominacja zawodników KS Rugby Wrocław. Dzięki świetnie spisującej się formacji ataku, na polu punktowym zielonogórskiej drużyny meldowali się Jeremy Broutin, Rafał Frankl, Piotr Allaw, Paweł Duda (3 przyłożenia), Nicolas Molleda oraz Daryll Morrow.

Druga połowa była już bardziej wyrównana. Bardzo mocno formacją młyna zaczęli grać zawodnicy z Zielonej Góry, natomiast trener wrocławian przy wysokim prowadzeniu gospodarzy wpuścił do boju wszystkich rezerwowych. Na boisku było bardzo dużo walki, w której nie odpuszczali ani jedni, ani drudzy. Mecz obfitował w wiele efektownych zagrań oraz mocnych starć a sędzia Hubert Bedyński, aż czterokrotnie musiał sięgać po żółte oraz dwa razy po czerwone kartki.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zawodników KS Rugby Wrocław 53:21. Wrocławianie po fatalnym początku sezonu odbudowali się i wygrali trzy mecze z rzędu, pokonując kolejno beniaminków z Nowego Sącza oraz faworyzowanych BBRC Łódź i AZS US RC Zielona Góra.

Komplet wyników V kolejki:
KS Rugby Wrocław - AZS Zielona Góra 53:21
Biało Czarni Nowy - BBRC Łódź 17:53
Legia Warszawa - RC Ruda Śląska 48:0

W drużynie KS Rugby Wrocław wystąpili:

1. Wasinkiewicz
2. Bekisz
3. Soliwoda
4. Pawelski
5. Allaf
6. Huzar
7. Ryś
8. Grzesiak
9. Frankl
10. Molleda
11. Gołacki
12. Morrow
13. Lisiewski
14. Duda
15. Broutin
_____________
16. Błaszczyk
17. Stefański
18. Matsumoto
19. Fink
20. Haniszewski
21. Wróblewski

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama