Porażka ¦l±ska na koniec obozu

2007-07-15

Piłkarze ¦l±ska przegrali 0:3 z beniaminkiem francuskiej Ligue 1, RC Strasbourg. Był to ostatni sparing wrocławian na obozie we Francji. Od wtorku ¦l±sk będzie kontynuował przygotowania do nowego sezonu we Wrocławiu.

Mecz ze Strasburgiem rozstrzygn±ł się w zasadzie w 4 minuty pod koniec pierwszej połowy. W 41. minucie Janukiewicza pokonał Abdessadki, a po chwili bramkarza ¦l±ska pokonał Gargorov. W drugiej odsłonie trener Tarasiewicz dał pograć rezerwowym. W ¶rodku pola pojawili się młodzi Michał Mróz i Dominik Husejko, na praw± pomoc wszedł Grzegorz Wan, a w ataku Ulatowskiego zmienił Ilków-Goł±b. Roszady nie zdały się na wiele. ¦l±sk strat już nie odrobił. Na dodatek sam stracił kolejn± bramkę - w 61. minucie na 3:0 podwyższył Mathlouthi, "witaj±c" w ten sposób na boisku bramkarza ¦l±ska, Wojciecha Kaczmarka, który na murawie pojawił się minutę wcze¶niej.

Mecz ze Strasbourgiem był ostatnim sparingiem ¦l±ska na obozie we Francji. W poniedziałek piłkarze wróc± do Wrocławia, a dzień póĽniej będ± kontynuować przygotowania na własnych obiektach.

¦l±sk Wrocław - RC Strasbourg 0:3 (0:2)