Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Pierwsza runda Pucharu Ligi Spartan Cup za nami

2014-04-14

Zakończyła się pierwsza runda Pucharu Ligi Spartan Cup. Do kolejnej fazy awansowało 18 zespołów.

W poniedziałek w najciekawszym pojedynku solidny zespół z ekstraklasy Mateco Huby zmierzył się z debiutantem Orłem Sępolno. Najmłodszy zespół w lidze od samego początku stawiał opór silniejszemu. Mimo wielkich chęci i zaangażowania goście przegrali to spotkanie 2 : 4, kibice którzy byli obecni tamtego dnia przy boisku na pewno nie mogli narzekać na nudę.

Wtorek przyniósł nam kolejne trzy spotkania, w pierwszym FC Oranje po wyrównanym spotkaniu wygrało 3 : 2 z KMP Wrocław, mimo że w tym spotkaniu przegrywali 1 : 2. Kolejny pojedynek zakończył się dopiero po rzutach karnych, Partizan Wrocław był lepszy o jedną bramkę w konkursie loteryjnym. Trzecie spotkanie było bogate w emocje, Kruczki wygrały 4 : 3 z Politechniką Wrocławską – debiutantem z II ligi. Zwycięską bramkę w 40 min zdobył niezawodny Szymon Kopeć.

W środę pierwsze spotkanie przyniosło nam ciekawe rozwiązanie. Wielka Wyspa odpadła z Pucharu Ligi po rzutach karnych, dzięki temu Millenium AWTES awansowało do II rundy. Drugie spotkanie także zakończyło się konkursem rzutem karnym, tym razem II ligowe DBGTIR pokonało Gol Gol Power Rangers. Czwarte spotkanie przypomniało nam ligowe, finałowe starcie z 8 edycji. Śródmieście po ciekawym spotkaniu wygrało 3 : 2 z Fidaszem, wynik ten sam który zadecydował o mistrzowie 8 edycji. Ostatnie spotkanie tego dnia było najszybszym jeżeli chodzi o tempo gry. Zawodnicy WSB jak i Alpiny stworzyli na boisku przy Krajewskiego nie zapomniany spektakl. Wygrała Alpina, która po bramkach Mielcarka i Marciszaka była lepsza o dwie bramki.

W czwartek doszło do niespodzianki. Solidny I ligowiec nie dał rady debiutującemu zespołowi Men In Black. II ligowiec wygrał to spotkanie aż 7 : 1 z Hard Balls United. Zawodnikiem który się wyróżnił był Alessio Minutiello zdobywając aż 4 bramki.

Ostatni dzień zmagań w I rundzie Pucharu Ligi przyniósł nam nie tylko emocje ale i dużo bramek. I ligowy Platinium Sports Center zwyciężył 7 : 0 FC Staszica, po raz kolejny z dobrej strony zaprezentował się Paweł Bicz ( zawodnik tygodnia I ligi). Ciekawe zapowiadał się pojedynek Szpilmacherów oraz II ligowca AC Pajace. Mimo dość zaciętej gry to gospodarze wygrali 3 : 0 po bramkach Ziółkowskiego i Sokołowskiego.

I runda Pucharu Ligi za nami, do kolejnej awansowało 18 zespołów ( 10 z Ekstraklasy, 6 z I ligi oraz 2 z II ligi), utworzą one 9 par, które zmierzą się w II rundzie Pucharu Ligi. Po zmaganiach pucharowych wracamy do rywalizacji ligowej. W ekstraklasie prowadzą Szplilmacherzy, w I lidze na przoduje zespół Platinium Sports Center a w II lidze na czele AC Pajace. Zapraszamy serdecznie na Arenę Sportową Spartan Cup. Drużyny potrzebują Waszego dopingu.

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama