Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Liga Spartan Cup wkracza w fazę rozgrywek!

2013-11-08

Liga Spartan Cup wkracza w decydującą fazę rozgrywek. Przed nami ostatni miesiąc rywalizacji w Lidze oraz Pucharze Ligi.  W minionych dniach padł kolejny, drugi najwyższy wynik w lidze w której Wielka Wyspa wygrała 14:1 z Wyższą Szkołą Bankową. W minionych dniach doszło do kilku ciekawych pojedynków, mieliśmy także niespodzianki.

W meczu Fidasz – Mercaderia, lider po dobrej pierwszej połowie, gdzie strzelił jedną bramkę, w drugiej przestał grać, co zaowocowało stratą dwóch bramek. Fidasz przegrał ważny mecz 1:2. W meczu Śródmieście – Breslauer, ci pierwsi urządzili sobie festiwal strzelecki pokonując przeciwnika 10:2, cztery bramki w tym meczu strzelił Marcin Cupak.

W najciekawszym spotkaniu poprzedniego tygodnia lider M-Power WIKO zmierzył się z drugim-Fidiaszem. Spotkanie było na najwyższym poziomie, świetnie akcje, gra zespołowa, kultura na boisku. Początek należał do Powera, pod koniec spotkania, jedyną bramką w tym meczu zdobył Andrzej Charytoniuk dając cenne trzy punkty, pozwoliło to wrócić Fidaszowi na fotel lidera. W ciekawych jeszcze spotkaniach Krajowy Rejestr Długów BIG S.A pokonał Lex Pistols 6:3, kolejne bramki w tym spotkaniu zdobył Bartłomiej Biela.

W ekstraklasie prowadzi Fidasz z 25 pkt. Drugie miejsce zajmuje M-Power WIKO 21 punktów a po ostatnich dobrych spotkaniach na podium znaleźli się zawodnicy KRD BIG S.A z 19 punktami. Druga I liga to prowadzenie AC Polanki która zdobywa 22 punkty, drugie miejsce Wielka Wyspa 21 punktów a trzecie miejsce Volvo Polska z 16 punktami. W II lidze sytuacja nieco inna. Zdecydowanym liderem jest Alpina Floor Team z 24 punktami, drugie miejsce  ze stratą 6 punktów Partizan Wrocław. Trzecie miejsce Gol Gol Power Rangers z 18 punktami.

W klasyfikacji strzelców w najwyższej lidze prowadzi Bartłomiej Biela (KRD BIG S.A) z 13 bramkami, w I lidze zdecydowanym liderem jest Michał Rabel (AC Polanka) 16 goli a w II lidze prowadzi Dominik Drogosz z 13 trafieniami.

Przed nami także IV runda Pucharu Ligi Spartan Cup. Już 15.11.2013 w godzinach 18:00-19:30 odbędą się mecze półfinałowe. W pierwszym Śródmieście zmierzy się z Mateco Huby, w drugim w AC Polanka będzie walczyła ze Szpilmacherami. Zwycięzcy tych spotkań zagrają w finale + jedna drużyna z pary FC Albatros – M-Power WIKO ( III Runda). Utworzą oni finałową grupę, w której będą walczyć o zwycięstwo w Pucharze Ligi.

Serdecznie zapraszamy na rozgrywki Spartan Cup, które odbywają się w poniedziałki, środy oraz w piątki w godzinach 18:00-22:00 oraz we Wtorki i w Czwartki w godzinach 18:00-20:30.

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama