Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Karnety na Śląsk w sprzedaży od 1 lutego!

2011-01-19

Znamy już ceny karnetów na rundę wiosenną sezonu 2010/11. Każdy kibic, który kupi karnet, otrzyma w prezencie nawet trzy mecze gratis i weźmie udział w losowaniu fiata punto evo!

Abonament na rundę wiosenną obejmuje wszystkie osiem ligowych spotkań, w których rywalami Śląska będą Cracovia, Lechia Gdańsk, Widzew Łódź, Korona Kielce, Wisła Kraków, Polonia Bytom, GKS Bełchatów i Arka Gdynia. Dobra wiadomość dla kibiców jest taka, że w porównaniu do poprzedniej rundy cena pojedynczego meczu w karnecie została obniżona.

– Przykładowo, osoba przedłużająca karnet na trybunę odkrytą za jeden mecz zapłaci średnio 14 zł, czyli niemal o 2 zł mniej niż jesienią – zauważa Jacek Kubiak, dyrektor marketingu we wrocławskim klubie.

To nie wszystko! Kupując karnet na trybunę odkrytą można zaoszczędzić 85 zł (porównując cenę przedłużanego abonamentu z biletem kupowanym w dniu meczowym). Z kolei karnet na trybunę krytą to oszczędność aż 120 zł.

– Oznacza to, że posiadacz karnetu otrzymuje od klubu nawet 3 mecze gratis! Oszczędność może być jeszcze większa – zależeć będzie od ilości meczów, na które zostaną ustalone wyższe ceny biletów. To wyraźnie pokazuje, że karnet po prostu się opłaca – zaznacza dyrektor Kubiak.

Wiosną, tak samo jak jesienią, posiadacze karnetów z poprzedniej rundy nowe abonamenty będą mogli kupić w niższej, promocyjnej cenie! Tacy kibice za karnet na osiem ligowych meczów zapłacą 115 zł (trybuna odkryta) lub 200 zł (trybuna kryta). Dodatkowo, kupując abonament w przedsprzedaży, będą mieli pewność, że zachowają swoje dotychczasowe miejsce.

Nieco więcej będą musieli zapłacić kibice, którzy w poprzedniej rundzie nie posiadali karnetów. Dla nich abonament na trybunę odkrytą to wydatek 130 zł, a na trybunę krytą – 230 zł.

Przypominamy, że każda osoba, która kupi karnet w sezonie 2010/11, stanie przed wyjątkową szansą wygrania samochodu fiat punto evo, ufundowanego przez Śląsk Wrocław i sponsora strategicznego klubu – markę Piast! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec sezonu, a więc kibic, który przedłuży abonament na rundę wiosenną, podwoi tym samym swoje szanse na wygranie głównej nagrody. 

Sprzedaż zamknięta karnetów, wyłącznie dla kibiców przedłużających karnety z poprzedniej rundy, ruszy w dniu 1 lutego i potrwa do 8 lutego. Osoby, które nie będą mogły zgłosić się w tym terminie osobiście, mogą rezerwować karnety wysyłając e-mail na adres: kasy@slaskwroclaw.pl, w treści podając swoje imię, nazwisko i numer Karty Kibica. Chęć przedłużenia karnetów można w ten sposób zgłaszać tylko do 8 lutego, rezerwacje nieodebrane do 19 lutego tracą ważność! 

Sprzedaż otwarta, już dla wszystkich kibiców, rozpocznie się 9 lutego.

Karnety można dostać tylko w stadionowych kasach, które w dni powszednie czynne są od godz. 13 do 18, a w soboty od godz. 10 do 15.

Sprzedaż biletów na pierwszy wiosenny mecz z Cracovią rozpocznie się 21 lutego. Ceny biletów pozostają bez zmian.

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Liście manuka - czysta skóraPrzetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla skóry tłustej i mieszanej.
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama