Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Devils ciągle w grze

2009-09-04

 W sobotę 5 września na Stadionie Miejskim w Brzegu przy ulicy Sportowej 1 rozegrany zostanie mecz Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego I pomiędzy Devils Wrocław a RMF MAXXX Warsaw Eagles. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00.

Występujący w roli gospodarza spotkania zawodnicy z Wrocławia, będą starali się wyrwać ze strefy barażowej. Ewentualne zwycięstwo przedłuży też szansę Diabłow na grę w play-off PLFA I.

Najbliższy rywal Devils, to przeciwnik bardzo wymagający. Drużyna z Warszawy to aktualny mistrz kraju, dodatkowo w przerwie wakacyjnej wzmocniona byłym zawodnikiem The Crew Wrocław Aki Jonesem. Przyjście tak doświadczonego zawodnika zostało natychmiast spożytkowane przez sztab szkoleniowy Orłów. Okres wakacyjny nasza drużyna może podzielić na dwie części - wyjaśnia Maciej Traczyk, rzecznik prasowy Eagles - Pierwsza, to odpoczynek po bardzo intensywnej końcówce rundy wiosennej, druga natomiast to ciężka praca nad wszystkim formacjami, oraz doskonalenie indywidualnych umiejętności pod okiem kolegów zza oceanu. Szkoda, że drugi z doświadczonych zawodników amerykańskich Lance Burns musiał opuścić naszą drużynę. W tym sezonie będzie próbował dostać się do startującej niebawem w USA nowej ligi - United Football League (UFL).

Na gospodarzach wzmocnienia rywala zdają się nie robić dużego wrażenia - Do najbliższego meczu nie podchodzimy jak do kolejnego pojedynku z Aki Jonesem [Jones zagrał przed wakacjami w zwycięskim pojedynku The Crew Wrocław z Devils] - twierdzi Seweryn Plotan, manager Devils Wrocław - ale jak do kolejnego meczu z Eagles. Rok temu w Warszawie rozegraliśmy bardzo słabe zawody i teraz chcemy udowodnić, że to była wpadka.

Czy tak rzeczywiście będzie przekonamy się w sobotę, bo jak słusznie zauważa Plotan - Wobec wygranej Kozłów z Husarią z zeszłego weekendu, wciąż utrzymujemy szansę na awans do play-off! Osobiście bardzo w  to wierzę - mecz będzie więc arcyciekawy!

(ip)

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama