Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Devils Wrocław poszukuje prawdziwych twardzieli

2013-01-30

Drużyna futbolu amerykańskiego Devils Wrocław prowadzi aktualnie dwie, oddzielne rekrutacje. Jedna akcja rekrutacyjna ma na celu pozyskanie młodych zawodników z roczników 1996-1999, którzy chcą sprawdzić swoje siły w jednym z najbardziej męskich sportów – futbolu amerykańskim. Drugi nabór skierowany jest do postawnych gości o wzroście pow. 190 cm i masie pow. 110 kg.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby spróbować swoich sił, a przy okazji rozpocząć swoją przygodę z najbardziej medialną dyscypliną sportu na świecie (finały SuperBowl, ogląda ponad 110 milionów telewidzów) mogą zgłosić swoje kandydatury na adres mailowy rekrutacja@devils.com.pl. Treningi futbolu amerykańskiego to jedne z najbardziej, wszechstronnych typów ćwiczeń. Podczas treningów futboliści ćwiczą niemal wszystkie rodzaje mięśni. Jest to niezbędne aby móc wygrywać w tym, bardzo wymagającym sporcie.

Założona w 2005 roku drużyna Devils Wrocław była pierwszą we Wrocławiu i czwartą w Polsce drużyną futbolu amerykańskiego. Na początku 2007 roku zapadła decyzja o przystąpieniu do ligi, zaś kilka miesięcy później został powołany do życia Klub Sportowy DEVILS Wrocław, który jako oficjalny, samodzielny organ funkcjonuje do dziś. Jako pierwszy klub w Polsce, brał udział w EFAF Challenge Cup, czyli rozgrywkach rangi europejskiej i jako pierwsi zatrudnili amerykańskiego trenera, a także jako pierwsi wystawili do ligi drużynę B. 

Dzisiaj Devils Wrocław, to ponad 100 zawodników w trzech sekcjach sportowych. Devils to ciągły rozwój i kolejne sukcesy sportowe: Sezon 2010  - Mistrz Polski; Sezon 2011 – Wicemistrz Polski ; Sezon 2012 – 3 miejsce.

Mecz Polska – Szwecja zostanie rozegrany w dniu 02.02.2013, w Atlas Arenie, w Łodzi. Bilety na to spotkanie są do nabycia na stronie www.eventim.pl

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fitPrzetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama