Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

9 edycja Spartan Cup

2014-05-13

Kolejne spotkania za nami, w minionym tygodniu wydarzenia na boiskach sprawiły że walka o najwyższe pozycje będzie trwała do ostatnich spotkao w sezonie. Zobaczmy jak wygląda sytuacja po kolejnych meczach.

W ekstraklasie doszło do kilku ciekawych pojedynków. Poniedziałek rozpoczął się od rywalizacji beniaminka I ligi Wielkiej Wyspy z miłośnikami Kawy mielonej – Marcederią. Wyrównany pojedynek, zwycięską bramkę na 2:1 zdobył w 40 min Sylwester Sulewski. W kolejnym ciekawym spotkaniu, czwarta drużyna 8 Edycji Spartan Cup Fidasz, zmierzyła się z wicemistrzem M - Power WIKO. Mecz bardzo zacięty zakooczony wynikiem 3:1 dla gospodarzy, świetna postawa bramkarza Fidasza Bartosza Maciołka pozwoliła zdobyd ważne 3 punkty. W najciekawszym wtorkowym spotkaniu Mateco Huby zremisowali z Volvo Polska 4:4. Mecz miał niesamowity przebieg. Spotkanie od początku było prowadzone w szybkim tempie. Volvo prowadziło w tym spotkaniu już 2:0. Dzięki dobrej postawie Grzegorza Zarównego który zdobył 3 bramki, Mateco zdołało obronid 1 punkt. W środę w najciekawszym spotkaniu tego dnia, obrooca tytułu Śródmieście zremisowało 1:1 z Marecaderią. Mecz od samego początku był w szybkim tempie. Bramka Marcina Burdy pozwoliła na zdobycie pierwszych punktów dla gości, Śródmieście po raz kolejny traci punkty, tym samym oddalając się od obrony tytułu.

Tabela Ekstraklasy:
1. Mateco Huby – 22 pkt. – 32:13
2. Szpilmacherzy – 21 pkt. – 42:10
3. M - Power WIKO – 16pkt. – 28:17

W pierwszej lidze pierwsze punkty w tym sezonie zdobył zespół SII, przez większośd spotkania przewaga była po stronie Gol Gol Power Rangers, którzy prowadzili po bramkach Tomasza Krydy i Mateusza Czajkowskiego, koocówka należała jednak do SII, bramki zdobyte w 37 i 39 min pozwoliły doprowadzid do remisu 2:2. W kolejnym arcyciekawym pojedynku Złodziejówka minimalnie przegrała spotkanie 3:4 z liderem I ligi Platinium Sports Center. Goście w dalszym ciągu bez porażki. Do ciekawego pojedynku doszło w piątek, niepokonany dotąd PKS Augustyn, musiał uznad wyższośd Partizana Wrocław, który zwyciężył 4:2. Goście odnieśli pierwszą porażkę w sezonie, mimo że w tym spotkaniu prowadzili już 0:2.

Tabela I ligi:
1. Platinium Sports Center – 21pkt. – 30:8
2. PKS Augustyn – 18pkt. – 23:13
3. FC Oranje – 15pkt. - 21:11

W drugiej lidze odbył się tylko jeden pojedynek. Swoją siłę w tym meczu pokazał zespół Men In Black, który wygrał to spotkanie wysoko 6:1. Klub Miłośników Piwa Wrocław zdołał odpowiedzied tylko jednym trafieniem Bartosza Sucheckiego. W tym meczu bardzo dobry występ zaliczył Alessio Minutiello zdobywając aż pięd bramek, dzięki czemu w swoim dorobku ma już 10 trafieo. Men In Black jest jednym z trzech kandydatów do awansu do I ligi. Tuż za nimi Politechnika Wrocławska oraz Orzeł Sępolno.

Tabela II ligi:
1. Men In Black – 20pkt. – 33:15
2. Politechnika Wrocławska - 15pkt. – 27:12
3. Orzeł Sępolno – 12pkt. – 26:15

Po kolejnym tygodniu wśród strzelców w najwyżej lidze prowadzi aż trzech zawodników: Szymon Koped (Kruczki), Marcin Michalkiewicz (Fidasz) oraz Grzegorz Zarówny (Mateco Huby). W pierwszej lidze lideruje dwóch zawodników, Maciej Stoczkiewicz (Platinium) oraz Grzegorz Słonina (WSB Wrocław). W drugiej lidze prowadzi Tomasz Hotała (Orzeł Sępolno) ale tuż za nim z 10 trafieniami Alessio Minutiello (Men In Black).

Zostali wybrani także zawodnicy tygodnia: Ekstraklasa - Grzegorz Zarówny (Mateco Huby), Maciej Patryło (Alpina Floor Team) oraz Alessio Minutiello (Men In Black). Bramkarzem tygodnia został Bartosz Maciołek (Fidasz).

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fitPrzetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama