Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:pl. Dominikański 3 Miasto:Wrocław Tel:71 346 83 04

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

cikusiaka
2014-07-16
masakra

Podczas pobytu we Wrocławiu miałam przyjemność odwiedzić ten lokal. Zaraz po otworzeniu karty kelnerka podeszła do mnie chcąc przyjąć zamówienie. Powiedziałam, że się jeszcze zastanowię. Ta sama kelnerka mijała mnie po jakimś czasie jeszcze 4 razy i nie podeszła już ponownie, więc wyszłam. Może to nawet dobrze. Nie wiem jak ta knajpa funkcjonuje, ale niezaleznie od liczby klientów, zaraz po złożeniu przez nich zamówienia od razu dostawali jedzenie.. To raczej świadczy o tym, że żywność nie może być pierwszej świeżości.

 
gall Anonim
2013-01-09
No Coment

też tam pracowałem/(łam). Zgadzam się z tym. Kelnerki miłe ale szefostwo do bani( nie wszyscy). Zero czasu dla siebie bo ciągle w robocie. Osobiscie nie polecam!!

 
szczerbatakrycha
2013-01-09
koszmar!!!

w tej pracy jest brak życia, ciągle harujesz.starasz sie ale i tak nikt tego nie docenia. Daja premię tym kogo lubią.Czyste kumoterstwo. Karzą Ci sprzedawac nowo wprowadzony produkt a jak Ci sie uda to uslyszysz tylko dziekuje, brawo. zadnej premii, motywacji... nIC!

 
Marceli
2011-11-08
Bardzo pozytywnie!!!

W 4D Gelato Wrocław pracują bardzo miłe i sympatyczne kelnerki. ostatnio miałem przyjemnosc być tam obsługiwany przez taką blondynkę w okularkach, bardzo sympatyczna Pani, pozdrowienia dla niej:)

 
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama