BRANŻE
ID:241879

Stażysta w Dziale Produkcji

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 22,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne  wyniki sprzedaży w 2017 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Obecnie do biura we Wrocławiu poszukujemy utalentowanych, chcących rozwijać się osób na stanowisko:

Wrocław

O stanowisku: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu w bieżących aktywnościach i projektach.

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie działu przy projektach produkcyjnych – standaryzacja pracy,
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,
  • Analiza procesów produkcyjnych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomość procesów produkcyjnych oraz jakościowych,
  • Znajomość technik Lean Manufacturing,
  • Znajomość narzędzi MS Office,
  • Mile widziana znajomość programów statystycznych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Wysoka motywacji do pracy,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy,
  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność,Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Płatny staż,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres: hr_wroclaw@whirlpool.com. W tytule proszę podać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Whirlpool Company Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie, w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.

 emea.whirlpoolcareers.com

www.linkedin.com/company/whirlpool-emea

O stanowisku: Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia.

  • Analiza procesów produkcyjnych.

  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:
  •  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  •  Płatny staż,
  •  Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV w języku polskim i angielskim na adres:  hr_wroclaw@whirlpool.com. W tytule proszę podać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska.