BRANŻE
ID:240207

Stażysta w Dziale Ochrony Środowiska

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne  wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Obecnie do biura we Wrocławiu poszukujemy utalentowanych, chcących rozwijać się osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Aktualizacja planów/layoutów fabryk pod kątem wymagań Ochrony Środowiska – oznakowanie emitorów, etykiety pojemników z odpadami, oznakowania miejsc zbiórki odpadów,
  • Bieżąca kontrola procesu segregacji odpadów,
  • Tworzenie instrukcji wewnętrznych, procedur, zasad postępowania,
  • Przygotowywanie raportów zbiorczych, wykresów, prezentacji.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Statusu studenta lub absolwenta kierunku Ochrona Środowiska,
  • Dyspozycyjności minimum 4 dni w tygodniu,
  • Znajomości narzędzi MS Office,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Zaangażowania i kreatywności,
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy i terminowości,
  • Umiejętności zrozumienia procesu technologicznego,
  • Chęci zdobywania nowej wiedzy.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Płatny staż.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres:
hr_wroclaw@whirlpool.com.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883).

 emea.whirlpoolcareers.com

www.linkedin.com/company/whirlpool-emea

O stanowisku: Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia.

  •  Wsparcie Działu Ochrony Środowiska w bieżących aktywnościach,
  •  Udział we wdrażaniu WCM,
  •  Przygotowywanie dokumentacji,
  •  Monitorowanie wskaźników związanych z pillarem środowiskowym WCM.

  •  Wykształcenia zdobywanego w kierunku Ochrony Środowiska,
  •  Dyspozycyjności minimum 4 dni w tygodniu,
  •  Znajomości narzędzi MS Office,
  •  Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
  •  Zaangażowania i kreatywności,
  •  Samodzielności, dobrej organizacji pracy i terminowości,
  •  Umiejętności zrozumienia procesu technologicznego,
  •  Chęci zdobywania nowej wiedzy.