BRANŻE
ID:244590

PRAKTYKANT do zespołu w dziale legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
PRAKTYKANT do zespołu w dziale legalizacji zatrudnienia cudzoziemców.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem cudzoziemców,
  • Pomoc przy przygotowaniu wniosków, dokumentów, oświadczeń,
  • Wsparcie zespołu w innych pracach administracyjno-biurowych..

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń w międzynarodowym środowisku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość współpracy z zespołem składającym się z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii.

Czekamy na aplikacje osób, które:

  • Są zmotywowane i chętne do zdobycia nowych kompetencji zawodowych,
  • Cechują się dokładnością oraz dbałością o część formalną sporządzanych dokumentów,
  • Potrafią pracować w środowisku MS Office,