zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Twoja kariera w WhirlpoolWhirlpool jest światowym liderem, innowacyjną firmą, która poprzez elastyczną strukturę, ciągły rozwój kariery pracowników, oraz możliwość pracy na różnych stanowiskach oferuje międzynarodowe możliwości, oraz wyzwania. Zróżnicowanie pracowników Whirlpool odzwierciedla różnorodność Europejskiego rynku. Jesteśmy solidnym producentem zorientowanym na potrzeby klienta, gdzie indywidualne wysiłki każdego rzeczywiście stanowią różnicę.


Możliwości Kariery
Kariera Międzynarodowa

Whirlpool stwarza swoim pracownikom szerokie perspektywy, oferuje możliwości pracy w wielu oddziałach na całym świecie i umożliwia realizację różnorodnych, często międzynarodowych projektów. Nasza firma doskonale odzwierciedla bogactwo współczesnego rynku pracy – nasi pracownicy reprezentują różne kraje, różne kultury i różnorodne opinie. W takiej organizacji każdy ma szansę na znalezienie obszaru zgodnego z jego kwalifikacjami i indywidualnymi zainteresowaniami.

Praktyki i Staże

Whirlpool oferuje studentom bezpłatne praktyki oraz płatne staże, na które nabór trwa przez cały rok!
Praktyka w Whirlpool to okazja nie tylko do zdobycia cennego doświadczenia, ale i sprawdzenia swoich umiejętności nabytych na uczelni. W przypadku aplikowania w przyszłości na otwarte stanowiska osoby, które odbyły praktykę lub staż w naszej firmie brane są pod uwagę w pierwszej kolejności. W roku 2010 aż 44% nowo zatrudnionych stanowiły osoby, które wcześniej odbywały praktyki w naszej Firmie.

Międzynarodowy Program Praktyk

Dla najbardziej uzdolnionych absolwentów wszystkich kierunków prowadzimy Międzynarodowy Program Praktyk „Fast Track Managment Program”. Udział w nim oznacza pracę przez 21 miesięcy w trzech różnych działach i lokalizacjach firmy Whirlpool w Europie. Program oferuje dopasowane indywidualnie do potrzeb szkolenia, oraz rozwój poprzez plan mentoringu, monitorowany przez liderów Whirlpool, by w przyszłości jego uczestnicy mogli stać się przyszłymi menedżerami. Dowiedz się więcej.


FB dlaMaturzysty.pl reklama