zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Nasze WartościSzacunek, Uczciwość, Praca Zespołowa, Wspieranie Różnorodności, Duch Zwycięstwa….

Pięć zasad Whirlpool to esencja tego, kim jesteśmy jako organizacja. Są naszym wyznacznikiem, w jaki sposób się zachowujemy i jakie mamy relacje z innymi ludźmi, zarówno w firmie, jak i poza nią. Siła tych wartości oraz przejawiane zachowania, które o niej świadczą, tkwi w sposobie, w jaki pomagają one nieustannie uzyskiwać najwyższy poziom pracy, bez względu na to co robimy oraz sytuację ekonomiczną. Dlaczego? Ponieważ firma, która naprawdę żyje swoimi wartościami, jest w stanie inspirować i angażować pracowników, którzy w harmonii działają razem, aby osiągnąć wspólny cel.


SZACUNEK

Nasza praca przynosi najlepsze efekty, kiedy ufamy sobie nawzajem, wspieramy różnorodność i zapewniamy pracownikom równe traktowanie w miejscu pracy, doceniamy możliwości i wkład każdej osoby oraz uznajemy, że praca jest częścią pełnego i satysfakcjonującego życia.

UCZCIWOŚĆ

Wszystkie aspekty naszej działalności są prowadzone w oparciu o uczciwość, ponieważ uznajemy, że nie istnieje właściwy sposób zrobienia rzeczy niewłaściwej.

PRACA ZESPOŁOWA

Pracujemy lepiej i osiągamy lepsze wyniki wtedy, gdy pracujemy razem.

WSPIERANIE RÓŻNORODNOŚCI

Różnorodność docenia różnice, a włączanie innych pozwala każdej osobie przyczyniać się do sukcesu. Wspieranie różnorodności ma kluczowe znaczenie dla zmian w Whirlpool, ponieważ bez pomysłów i zaangażowania każdego z naszych pracowników nie będziemy mogli zbudować lojalności naszych klientów.

DUCH ZWYCIĘSTWA

Wszystkie nasze sukcesy - zarówno indywidualne, jak i zespołowe - przekładają się na budowanie pozycji lidera produkcji sprzętu gospodarstwa domowego na świeci
e.


FB dlaMaturzysty.pl reklama