BRANŻE
ID:280351

księgowość w Wiker

Firma: Wiker Henryk Brona

Stanowisko: Księgowa Księgowy

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2024-02-11

Branża: Bankowość / Finanse, Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca dodatkowa

Wynagrodzenie: od 25 do 30 PLN netto na godzinę

Opis firmy:

WIKER
Firma Wiker powstała we Wrocławiu w 1992 roku. Właścicielem firmy jest Henryk Brona. Na początku działalności zajmowała się sprzedażą hurtową wyrobów z wikliny i rękodzieła artystycznego. Obecnie oprócz sprzedaży hurtowej i detalicznej zajmuje się produkcją wyrobów z wikliny okorowanej (jasnej) i  wikliny nie okorowanej (zielonej) oraz wyrobów z brzozy i słomy. Wiker oferuje państwu tradycyjne wyroby znane od lat oraz możliwość zamówienia produktu według własnego wzoru.
Poza produkcją wyrobów gotowych, prowadzi sprzedaż surowca do produkcji wikliniarskiej: wikliny zielonej, parzonej, korowanej oraz trzciny.

Opis stanowiska:

praca na programie subiekt

-prowadzenie rozrachunków z klientami
-wprowadzanie operacji bankowych
-prowadzenie kasy

miejsce pracy

-Kościerzyńska 38 Wrocław
-ewentualnie praca zdalna

Oczekujemy:

  • rzetelnościterminowości
  • odpowiedzialności
  • sumienności
  • punktualności

Oferujemy:

  • praca w przyjaznej atmosferze możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej
  • elastyczny wymiar czasu pracy