BRANŻE
ID:240091

Zdalny rekruter

Firma: VERITAS GROUP

Stanowisko: Rekruter

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-05-11

Branża: Inne, Kadry / HR, Marketing / Reklama / Public Relation

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 400 do 4500 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 2

Opis firmy:

Rekruter Zdalny

Firma MyCare24 to zespół ekspertów w wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym tysiące kobiet i mężczyzn ma możliwość wyjechać do pracy na terenie Niemiec. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osoby z doświadczeniem w opiece nad seniorami mają możliwość podjąć legalną i dobrze płatną pracę. Główna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, lecz swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę i Niemcy. Dzięki rozbudowanej sieci koordynatorów w Niemczech dysponujemy prawie dwoma tysiącami aktywnych ofert.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ZDALNEGO REKRUTERA, do pozyskiwania osób do pracy na terenie Niemiec.

Opis stanowiska:

Opiekunki pozyskane przez Zdalnego Rekrutera powinny:

- posiadać minimum komunikatywną znajomość języka niemieckiego,

- posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi potwierdzone referencjami.

Wymagania dla rekrutera:

- otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie;

- gotowość do pracy w trybie zdalnym.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- publikację ogłoszeń i selekcję kandydatów,

- prezentowanie oferty pracy,

- budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy w swoim regionie

- promocję firmy oraz oferty.

Oczekujemy:

Oferujemy:

Oferujemy:

- umowę zlecenie oraz dostarczenie materiałów reklamowych;

- Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym, za każdą zrekrutowaną zgodnie z umową osobę do pracy na terenie Niemiec – 50 euro od osoby ;

- DODATKOWE BONUSY FINANSOWE:

·       3 polecone opiekunki – dodatkowy bonus wysokości 50 Euro

·       5 poleconych opiekunek -  dodatkowy bonus wysokości 150 Euro

·       10 poleconych opiekunek - dodatkowy bonus wysokości 500 Euro