BRANŻE
ID:239592

Zaklinacz Leadów VrPoint- wirtualna rzeczywistość

Opis firmy:

Cześć! Jesteśmy VRpoint.pl i dajemy ludziom radość z wirtualnej rzeczywistości.

Zaczynaliśmy hobbystycznie - pokazywaliśmy sprzęt jedynie znajomym. Obecnie jesteśmy liderem na polskim rynku, dysponujemy najnowocześniejszą technologią i zajmujemy się organizowaniem eventów, stanowisk oraz stref z wirtualną rzeczywistością dla takich firm jak HP, IKEA, Salesforce, CENEO czy KGHM. Naszymi klientami są zarówno agencje eventowe jak i klienci końcowi - korporacje, firmy, centra handlowe, wystawcy na targach. Działamy głównie w Polsce, jednak byliśmy również w Atenach czy Amsterdamie dlatego uważamy, że nie ma dla nas granic.

Technologia VR rozwija się każdego dnia - my również. Dlatego poszukujemy kolejnej osoby do wspólnego budowania naszej marki i dzielenia się wirtualną rzeczywistością na jeszcze większą skalę.
Jeśli jesteś osobą pełną energii, zawsze pozytywnie nastawioną do świata i zależy Ci na tym żeby mieć faktyczny wpływ na miejsce, w którym pracujesz to Vrpoint jest idealnym wyborem. Jesteśmy małą firmą, która potrzebuje Twojej energii, pasji i głowy pełnej pomysłów.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie wartościowych leadów
  • Kreatywne poszukiwanie sposobów dotarcia do nowych klientów
  • Kontakt telefoniczny/mailowy/SM z potencjalnymi klientami
  • Content marketing / copywriting - pisanie artykułów do bazy wiedzy / bloga
  • Tworzenie jakościowych baz danych potencjalnych klientów

Oczekujemy:

  • Łatwości w prowadzeniu rozmów telefonicznych bez oparcia o skrypt
  • Pozytywnej energii
  • Kreatywnego myślenia
  • Głowy pełnej pomysłów
  • Lekkiego pióra
  • Zaangażowania i chęci wspólnego rozwoju firmy
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego
  • Znajomości platform SM

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + wysoka prowizja
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość wpływania na rozwój metod sprzedażowych w firmie
  • Praca w biurze w centrum Wrocławia (Plac Orląt Lwowskich)
  • Pracę w młodym zespole.
  • Klimatyczne biuro ze sprzętem VR, huśtawkami, ps4
  • Piątkowe obiady “na firmę” :)
  • Lodówka pełna zimnego piwa dostępnego zawsze podczas nadgodzin (po 17:00)