BRANŻE
ID:242342

Wsparcie produkcji - Bielany Wrocławskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych.Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu

montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Proste prace produkcyjne. Idealna praca dla studentów.
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Nie wymagamy doświadczenia!

Opis stanowiska:
  • wsparcie operatora produkcji
  • proste prace produkcyjne
  • obsługa maszyn, kontrola komponentów, pakowanie
Oferujemy:
  • stawkę godzinową 15 zł netto/h
  • umowę zlecenie + NNW
  • możliwość rozwoju na terenie zakładu Klienta
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • elastyczny grafik   dyspozycyjność min. 3 razy w tygodniu
Oczekiwania:
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • dyspozycyjność  3 zmiany  wystarczy że możesz pracować 3 dni w tygodniu!

BEZPŁATNY DOJAZD na Bielany Wrocławskie z Galerii Dominikańskiej, Placu JP, Astry, Kuźnik, ND, Fatu lub autobusem 612 z okolic Gaju i Powstańców śląskich.

Nie wysyłaj do nas CV! Wystarczy, że wyślesz sms o treści WROCŁAW na nr 725  259  122 a oddzwonimy z ofertą!

Jeśli jesteś uczniem lub studentem nie czekaj  dołącz do nas już dziś  to  szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego!

Praca na produkcji dla każdego od zaraz!
Lokalizacja: Wrocław, Bielany Wrocławskie

Oferujemy:
  • stawkę godzinową 14 zł netto/h
  •  umowę zlecenie + NNW
  •  elastyczny grafik   dyspozycyjność min. 3 razy w tygodniu