BRANŻE
ID:281819

Trener matematyki dla dzieci

Opis firmy:

Matplaneta Wrocław, to jeden z oddziałów Matplanety, w którym zajmujemy się organizowaniem zajęć semestralnych i warsztatów dla dzieci w wieku 4-14lat. Nasze zajęcia z matematyki prowadzone są w oparciu o licencjonowany program Matplanety wg koncepcji Math Circle, która zyskała wysoką popularność na świecie, a od 2012r. zyskuje grono entuzjastów w Polsce.

Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu na Gaju przy ul. Kukuczki 26ab, jednak zajęcia prowadzimy również w placówkach w Bielanach Wrocławskich i Psim Polu, jak również w szkołach i przedszkolach w całym mieście.

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będzie prowadzenie zajęć z matematyki wg programu Matplanety. Jeśli masz wykształcenie z zakresu nauk ścisłych lub jesteś w trakcie studiów z tego zakresu to na naszych szkoleniach dowiesz się, jak prowadzić zajęcia, czytać scenariusze, dostosowywać zadania do sytuacji.

Praca z dziećmi nie należy do najprostszych i my o tym wiemy, nie należy też do nudnych. Jeśli masz w sobie pasję uczenia, jesteś kreatywny lub kreatywna  oraz komunikatywny w interakcji z dziećmi i rodzicami to Matplaneta jest miejscem dla Ciebie.

Oczekujemy:

Aby sprawdzić się w tej roli powinnaś/powinieneś:

  • Posiadać wykształcenie z zakresu nauk ścisłych lub być w trakcie studiów
  • Cechować się kreatywnością w ilustrowaniu praw matematycznych rzeczywistymi sytuacjami
  • Być cierpliwym, posiadać umiejętność kontrolowania swoich emocji i zachowań – dzieci mają niespożyte pokłady energii
  • Miło nam będzie, jeśli będziesz mieć doświadczenie w pracy z dziećmi, np. w prowadzeniu drużyn harcerskich, pracy w klubach dla dzieci lub na koloniach

Oferujemy:

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 85zł/100min (tyle trwa jeden moduł zajęć)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenie z metodyki nauczania
  • Pełne wdrożenie i wsparcie oraz specjalistyczne szkolenie pod okiem Matplanetowych metodyków
  • Ciągły feedback, żebyś wiedział/a, czy idziesz w dobrym kierunku
  • Praca na umowę zlecenie, umowa w okresie wrzesień - czerwiec
  • Możliwość rozwoju, zdobywania nowych kwalifikacji, udział w warsztatach
  • Współudział w rozwoju organizacji, której ambicją jest stworzenie dla dzieci małych i dużych przestrzeni, gdzie będą mogły uczyć się i bawić, spędzić czas tak, by chciały do nas wracać codziennie

Dane kontaktowe:

e-mail: wroclaw@matplaneta.pl
tel: 505 125 373