BRANŻE
ID:246777

Trener Biznesu

Łączy nas to co nas różni, dlatego nasze zespoły tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą.
Wyznajemy zasadę, że zawsze warto porozmawiać i dlatego jesteśmy liderem branży call
i contact center. Obecnie do naszego zespołu w siedzibie firmy, poszukujemy osoby
na stanowisko:

Twoje zadania:
  • projektowanie, wdrażanie i prowadzenie szkoleń z zakresu kompetencji miękkich
  • dla kadry trenerskiej i managerskiej we wszystkich spółkach grupy,
  • tworzenie programów szkoleniowych, opracowywanie materiałów i pomocy
  • szkoleniowych,
  • diagnoza kompetencji na potrzeby rozwoju kadry trenerskiej i managerskiej,
  • ocena potencjału szkoleniowego,
  • monitorowanie efektywności działań szkoleniowych,
  • współpraca z Dyrektorami oddziałów,
  • ścisła współpraca z Managerami wszystkich komórek w organizacji pod kątem
  • oceny potencjału szkoleniowego.

Profil kandydata:
  • doświadczenie w projektowaniu szkoleń i warsztatów dla grup sprzedawców,
  • kadry trenerskiej, managerskiej, zarówno grupowych jak i indywidualnych
  • (w tym e-learningowych),
  • znajomość programów i aplikacji do tworzenia różnorodnych i angażujących form
  • szkoleniowych i edukacyjnych,
  • umiejętność oceny efektywności działań szkoleniowych,
  • umiejętność budowania silnych relacji z Biznesem,
  • charyzma, energia, optymizm i zaangażowanie,
  • bardzo dobre umiejętności personalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziany certyfikat trenerski Extended Disc, Insight Discovery lub FRIS,
  • mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu psychologii .
Dla Ciebie:
  • możliwość pracy z najlepszymi na rynku,
  • możliwość kształtowania strategii rozwoju Biznesu oraz kadry trenerskiej
  • i managerskiej we wszystkich spółkach grupy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie zespołu w strukturze rozproszonej,
  • szeroki wachlarz benefitów: karta multisport, opieka medyczna,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • praca w przyjaznej atmosferze,
  • pyszna poranna kawa w samym centrum wrocławskiego rynku i nie tylko!