BRANŻE
ID:266787

Telefoniczny Doradca Klienta - elastyczny grafik, wysokie premie!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2022-06-28

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Telefoniczny Doradca Klienta - elastyczny grafik, wysokie premie! Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko:

Telefonicznego doradcy klienta

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce.

Jesteś osobą otwartą, lubisz kontakt z ludźmi a przy tym zarabiać pieniądze?

W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Czas na wolne i czas na pracę - z nami możesz połączyć odpoczynek z aktywnością zawodową. Szukamy osób dla których rozwój to element życia, które poszukują wyzwań i poszerzają swoje horyzonty.

Stanowisko: Telefoniczny doradca klienta.

Telefoniczny Doradca Klienta - elastyczny grafik, wysokie premie! Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

kontaktowanie się z obecnymi oraz nowymi Klientami naszego Kontrahenta,
aktywna sprzedaż usług i produktów w tym doradzanie i odpowiadanie na pytania klientów,
raportowanie wyników swojej pracy,
dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta.

Nasze oczekiwania:

łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji, komunikatywność,
status osoby uczącej się,
dyspozycyjność do pracy min. 24 godziny w tygodniu oraz 2 soboty w miesiącu,
chęci do pracy i nauki!

Oferujemy:

wpłatę 2 razy w miesiącu (wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od wyników Twojej pracy),
elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień :)
pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię odpowiednio do nowej roli,
pracę w biurze w centrum Wrocławia.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij nam swoją aplikację już dzisiaj!