BRANŻE
ID:265588

Telefoniczny Doradca Klienta - elastyczny grafik

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2022-05-12

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Telefoniczny Doradca Klienta - elastyczny grafik Lubisz rozmawiać? Lubisz nawiązywać nowe relacje? Lubisz sprzedawać albo chcesz się nauczyć?

Jeśli odpowiedź brzmi 'TAK' to szukamy właśnie Ciebie!

Gwarantujemy, że z nami:

będziesz dobrze zarabiać - stawka podstawowa 19,70 zł brutto na godzinę + atrakcyjny system motywacyjny,
nauczysz się jak sprzedawać, jak negocjować, jak prowadzić profesjonalne rozmowy z klientami,
zwiększysz swoją pewność siebie, komunikatywność i zdolności interpersonalne.

Telefoniczny Doradca Klienta - elastyczny grafik Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

prowadzenie profesjonalnych rozmów z klientami w których dostosowujesz indywidualną ofertę dla potrzeb klienta - doradzasz, negocjujesz, sprzedajesz :)

Nasze oczekiwania:

łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji, komunikatywność,
dyspozycyjność do pracy min. 24 godziny w tygodniu,
mile widziany status osoby uczącej się,
chęci do pracy i nauki!

Oferujemy:

stałą stawkę wynagrodzenia podstawowego 19,70 zł brutto za każdą godzinę + system motywacyjny,
nasze średnie wynagrodzenie to 28 zł brutto na godzinę, a najlepsi zarabiają nawet 38 zł brutto,
pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię odpowiednio do nowej roli,
bonus wdrożeniowy,
elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień :)
racę w centrum Wrocławia.