BRANŻE
ID:260799

Technik (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000AelZQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-11-02

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,
  • przeprowadzanie obsługi i codziennych konserwacji,
  • praca w oparciu o ogólne instrukcje stanowiskowe,
  • dbanie o czystość maszyn i urządzeń,
  • wypełnianie dokumentacji i dbanie o jej prawidłowy obieg,
  • respektowanie zasad i procedur bezpieczeństwa,
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów.
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
  • 2-3-letnie doświadczenie w pracy na produkcji w firmach produkcyjnych,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • znajomość obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • mile widziana znajomość dobrej praktyki wytwarzania (GMP),
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • dokładność i obowiązkowość.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin,
  • stawkę 4100 brutto + premię do 20% oraz dodatek 10% za pracę na drugiej zmianie, 30% za pracę na nocnej zmianie,
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w roku,
  • nowoczesne miejsce pracy w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu,
  • szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego,
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji i doskonalenia umiejętności,
  • bezpłatny zamknięty parking dla samochodów i rowerów,
  • premię za polecenie do pracy innych pracowników,
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna z możliwością udziału innych członków rodziny lub partnera,
  • dodatkowe świadczenia w tym dofinansowanie do karty Multisport,
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, zgranym zespole.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 605 123 562.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:nadzorowanie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,
przeprowadzanie obsługi i codziennych konserwacji,
praca w oparciu o ogólne instrukcje stanowiskowe,
dbanie o czystość maszyn i urządzeń,
wypełnianie dokumentacji i dbanie o jej prawidłowy obieg,
respektowanie zasad i procedur bezpieczeństwa,
dbanie o jakość wytwarzanych produktów.

Wymagania:wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
2-3-letnie doświadczenie w pracy na produkcji w firmach produkcyjnych,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
znajomość obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych,
mile widziana znajomość dobrej praktyki wytwarzania (GMP),
dobra organizacja pracy własnej,
dokładność i obowiązkowość.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin,
stawkę 4100 brutto + premię do 20% oraz dodatek 10% za pracę na drugiej zmianie, 30% za pracę na nocnej zmianie,
26 dni urlopu wypoczynkowego w roku,
nowoczesne miejsce pracy w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu,
szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego,
możliwość podwyższania swoich kwalifikacji i doskonalenia umiejętności,
bezpłatny zamknięty parking dla samochodów i rowerów,
premię za polecenie do pracy innych pracowników,
bezpłatna prywatna opieka medyczna z możliwością udziału innych członków rodziny lub partnera,
dodatkowe świadczenia w tym dofinansowanie do karty Multisport,
ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, zgranym zespole.